FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
08-07-08 12:34  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Monster sQbee   

Miesiąc minął - coś już wiadomo o terminie wydania ?
Może na zakąskę okładeczka ?

 
08-07-08 19:54  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Wiadomo: model skończony, ale ... nie skończony. Okazało się, że malowanie zrobiłem całkowicie błędne. "Maluję" raz jeszcze. Oznacza to, że do drukarni trafi dopiero za trzy tygodnie.
Lech

 
09-07-08 12:31  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
OzzY 

 

Lechu - moze przy okazji "walniesz" jeszcze polskie malowanie (w koncu jest duzo prostsze) i zgodnie z nową świecką tradycja wydasz 2 warianty w jednym zeszycie ?? :)

 
09-07-08 13:23  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
tyg   

Popieram OzzY'ego! Mnie malowania ukatrupiaczy byków niezbyt pociągają:( Najpiękniejsze malowania WYŁĄCZNIE z szachownicami:)
Pozdrawiam
tyg

 
09-07-08 14:11  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
KayFranz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Ja też jestem za wersją z szachownicą. Brutalniej, po kapitalistycznemu, mówiąc: jeżeli będę miał do wyboru konkurencyjny model po polsku i Twój hiszpański, dam zarobić konkurencji. Jeżeli zrobisz nawet wersję podwójną, to chociaż pewnie będzie drożej - kupię Twój.
Zmotywowany?

 
09-07-08 14:57  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Monster sQbee   

Postapię identycznie jak KayFranz

 
09-07-08 15:29  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Grupa nacisku znów działa, ludzie jeszcze wam mało szachownic ??
Więcej pisać nie będę bo to już nawet nie jest śmieszne. ;-)

--


 
09-07-08 15:52  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
tyg   

Che, che, che... Szachownic NIGDY dość!
Jak to kiedyś śpiewał Franek Kimono: fanatyka nic nie ruszy... :)
Pozdrawiam
tyg

 
09-07-08 16:10  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

To ja jestem fanatykiem malowań hiszpańskich , węgierskich, fińskich, rumuńskich, bułgarskich, włoskich i francuskich, Idąc w Wasze ślady żądam żeby wszystkie modele były teraz wydawane w tych kamuflażach. Koniec i kropka, jeśli nie , to nie kupię żadnych modeli.
;-) ;-P
Zapomniałem dopisać, mam nadzieję że wydawcy czują się zmotywowani.
TYG i Ty jako krajan przeciwko mnie ? Nieładnie. ;-)
--





Post zmieniony (09-07-08 16:21)

 
09-07-08 21:13  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Monster sQbee   

Raduss - spokojnie - nie szukaj tutaj "układu" bo mimo, że się odzywam do żadnego tajnego stowarzyszenia nie należę. Mam prawo tak jak i Ty wypowidzieć swoje zdanie, czy Wydawca weźmie to pod uwagę - inna sprawa, na przestrzeni lat widzę, że TAK. Dla mnie - który kupuje sporo modeli a czasem i skleja bardziej atrakcyjny jest model, w którym mogę wybrać warianty malowania przy ciut większej cenie (na przykład Spit za 25 PLN - 1 wariant malowania i Spit za 28 PLN przy dwu wariantach). Gdyby mi się zachciało sklejać - mam dodatkowy wybór. Chciałbym aby to był stały TRYND u Wydawców, podobnie jak wydanie modelii samolotu z kabinką (jak to czyni HAL czy GPM a nie czyni od kilku lat zasłużone na rynku a płodne jak królik wydawnictwo)"nietypy" i wybór stopnia skomplikowania modelu w zależnosci od chęci czy możliwości.



Post zmieniony (09-07-08 21:22)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024