FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
05-05-08 21:32  Odp: [R] U-4 (U-boot typ IIA) 1:100
Kamil Zoszak   

Prędzej proponowałbym pomalować go na szaro-szaro;););)
Poniżej linii wodnej potraktować okręt ciemnoszarym.... A powyżej linii wodnej na jasno szary

--
U 96 na WarQ....PAre ładnych lat przede mną

 
07-05-08 21:11  Odp: [R] U-4 (U-boot typ IIA) 1:100
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

...Mam do wszystkch posiadajacych jakiekolwiek plany 'dwójki' prośbe o plany dziobu ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
07-05-08 21:54  Odp: [R] U-4 (U-boot typ IIA) 1:100
Kamil Zoszak   

Miałem zrobić Ci skany tego co mam... Ale w długi WEEKEND byłem poza domem i nie miałem jak... Poprawię się OBIECUJĘ... Zrobię też skany zdjęć VESIKKO ... Przede wszystkim dziobu

--
U 96 na WarQ....PAre ładnych lat przede mną

 
11-05-08 20:31  Odp: [R] U-4 (U-boot typ IIA) 1:100
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Próbuje ustalić jakoś przekroje dziobu, ale kulawo idą, wiec ponawiam prośbę o plany dziobu i jednocześnie dziękuje za te, które już dostałem ;]
ps.
Podczas, gdy drapie sie w głowę, jak rozwiązać konstrukcje dwójki, zajmuje sie Walterem ;)





--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
29-01-09 10:24  Odp: [R] U-4 (U-boot typ IIA) 1:100
Kamil Zoszak   

Witaj.
Jestem w posiadaniu jednego numeru magazynu Model Hobby wydawanego niegdyś przez MIrage. Jeste tam artykuł o VESIKKO z ciekawymi zdjęciami... Jeśłi uruchomię SKANA to Ci podeślę. A co do modelu to widzę że masz z planów co ja. Ja mam jeszcze VOM URIGINAL ZUM MODEL Uboot typ VIIC. W skanach....

--
U 96 na WarQ....PAre ładnych lat przede mną

 
29-01-09 21:22  Odp: [R] U-4 (U-boot typ IIA) 1:100
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Troche utknąłem z tym modelem , ale bardzo chciałbym go skończyć. Chętnie zapoznam sie z każdym materiałem...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
07-02-09 14:30  Odp: [R] U-4 (U-boot typ IIA) 1:100
Mate'o 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam może to ci się na coś przyda.
http://www.dreadnoughtproject.org/plans/KM_Uboot_Type_II_1934//dockzeichnung_100dpi.jpg
http://www.dreadnoughtproject.org/plans/KM_Uboot_Type_II_1934//bergungsplan_100dpi.jpg
Wpadłem na to przez przypadek:)
Pozdrawiam i życze powodzenia w dalszej budowie Mate'o.

 
07-02-09 23:04  Odp: [R] U-4 (U-boot typ IIA) 1:100
Przemek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2


 - 9

Mate'o zkąd masz te plany??

Są rewelacyjne podziwiam tego kto to kreślił ja na studiach mam prostrze rysunki a niezle się nad nim mecze atu taki cudo:)

Widzę ze niemcy maja podobna do naszej tabelkę zestawieniowa:)

--
Modelarze wszystkich krajów,łączcie się!!!

 
07-02-09 23:11  Odp: [R] U-4 (U-boot typ IIA) 1:100
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Pod modelarskim względem takie super moze nie są- brakuje linii teoretycznych przekroju kadłuba tzn wręg, ale zawsze to cos- dzieki. Na pewno przyda sie przy kiosku i relingach, do tego otwory balastowe, ładnie tez jest pokazane łączenie kadłubów. No cóz, jak tylko załatwie najbardziej priorytetowe projekty, wypadalo by podgonić troche czwórke...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
08-02-09 10:11  Odp: [R] U-4 (U-boot typ IIA) 1:100
Mate'o 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jeśli bardzo ci się spodobały te rysunki tu masz ich więcej:)
http://www.dreadnoughtproject.org/plans/
Są to głównie okręty z okresu sprzed I wojny światowej:)
Pozdrawiam Mate'o:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024