FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-03-08 21:26  "Grom, Burza, Błyskawica" - proszę o radę"
radecki   

Mam zamiar nabyć i zbudować jeden z dostępnych w sklepach internetowych modeli polskich niszczycieli. Biorę pod uwagę:
Błyskawicę z WAK, Grom z Modeli Kartonowego Fana Answer/Angraf, oraz Burzę z "Questu"
Proszę o poradę osoby , które miały do czynienia z tymi wycinankami które z tych opracowań jest godne polecenia pod względem spasowania części, jakości druku i zgodności z rzeczywistym historycznym wyglądem tych okrętów.

pozdrawiam

Radecki

 
28-03-08 21:37  Odp:
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

Czołem!
Ponieważ budowałem tylko Groma, więc na jego temat mogę się wypowiedzieć :D. Model ładnie, komputerowo rozrysowany, zgodność z oryginałem historycznym wysoka - kilka niezgodności wynikających z braku dostępu do materiałów Grzesia Nowak (to akurat łatwo wyeliminować, dostępne są monografie Aj-Press). Klei się wyśmienicie, brak błędów. Kilka uproszczeń, ale łatwych do wyeliminowania małym nakładem pracy. Polecam. Co do Błyskawicy to jest to przerysowany model Groma. Czyli wydaje się ok. Ale nie wiem na 100% bo nie sklejałem. Co do Burzy pytaj SzoJera, pięknie ją skleił.
Oto linki do mojej relacji:
ORP Grom cz.1
ORP Grom cz.2
Serdecznie pozdrawiam

--

----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

Post zmieniony (28-03-08 21:49)

 
28-03-08 21:54  Odp:
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Może to pomoże:)
Błyskawica, Błyskawica i Błyskawica, a tu Burza.

Pozdrawiam,
wojtek

--
edit
Dokładnie o ten:)
Już poprawiłem. Dzięki wielkie:)

Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)


Post zmieniony (29-03-08 00:25)

 
28-03-08 22:23  Odp: "Grom, Burza, Błyskawica" - proszę o radę"
Hook6   

 

Wottek, Burza Ci się źle podlinkowała - zapewne chodziło o ten link - Burza

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024