FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
27-04-08 16:20  Odp: [Free] HIEI (MM 7-8-9/2006) - poprawione pokłady do pobrania
Monster sQbee   

Dziękuję Kemot !

 
07-05-08 08:58  Odp: [Free] HIEI (MM 7-8-9/2006) - poprawione pokłady do pobrania
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Świetnie do wygląda po sklejeniu. Czy będą pokłady szalup?
Uważam, Kemot, że należy Ci się coś za to. Co byś chciał? Chcesz Łosia?

 
07-05-08 13:27  Odp: [Free] HIEI (MM 7-8-9/2006) - poprawione pokłady do pobrania
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Będą pokłady, obiecuję, mam już nawet 2 do kutrów (oczywiście inne deskowanie).
Trochę teraz mam kłopotu ze znalezieniem wolnej chwili.
A z tymi szalupami to jest większy problem niż przypuszczałem. Linie podziału są tak blisko, że ciężko usunąć jest żółć pokładu (maski kolorów sobie nie radzą - wycinają również czarne podziały). Dlatego albo trzeba to narysować samemu, albo ręcznie wymazywać stary pokład.
Postaram się na przyszły tydzień przygotować pliki.

Włodku. Wystarczającym podziękowaniem dla mnie będzie, jak zobaczę (najlepiej na żywo) HIEI właśnie z tymi pokładami.

--
pzdr
Kemot

 
08-05-08 12:04  Odp: [Free] HIEI (MM 7-8-9/2006) - poprawione pokłady do pobrania
Witold   

Myślę, że wszyscy ogromnie doceniamy Pański wysiłek, zwłaszcza, że zrobił go Pan nie dla siebie, ale dla ogółu społeczności modelarskiej. Ja na pewno wykorzystam Pańskie pokłady, choć nie wiem czy będę prezentował swoje dzieło, bo niestety już nie jestem w stanie wykonywać modele na przedstawianym przez niektórych Forumowiczów poziomie (zwłaszcza, że w zasadzie wykonuję modele w wersji standardowej). Nie hołduję prawu Kopernika, że gorsze zastępuje lepsze. Raczej wolę Pańską zasadę, że lepsze powinno zastapić gorsze. Dziękuję.

 
10-05-08 12:30  Odp: [Free] HIEI (MM 7-8-9/2006) - poprawione pokłady do pobrania
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zanim robota u mnie dojdzie do łodzi, trochę czasu minie. Zatem spokojnie. Ważne, że będą te pokłady, bo ze starymi "Hiei" prezentował się marnie, zwłaszcza obok Repulse'a w tej samej skali.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024