FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
17-03-08 23:36  Odp: [Galeria]Francuski krazownik La Gloire JSC
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Gratulacje
Bardzo fajny model, piękny okręt, wspaniały kamuflaż. Mam nadzieję, że ktoś opracuje i wyda go w 1:200 i tu akurat liczę na Ukraińców, bo po naszych, rodzimych wydawnictwach raczej się tego nie spodziewam... ;)

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
19-03-08 19:14  Odp: [Galeria]Francuski krazownik La Gloire JSC
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Bardzo ciekawy model i wykonanie. Gratulacje.

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
20-03-08 15:26  Odp: [Galeria]Francuski krazownik La Gloire JSC
Qba 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Faktycznie modelik ciekawy ... zwłaszcza jak się nie robi podwodzia ... ;)

Interesują mnie dwie sprawy, jakie były motywy powiększania, czy chcesz trzymać wszystko w 1:300 czy też potrenować ?

I druga, wspomniełeś o kosztach - czyli ile wyszło za model, to było 4 x z A4 na A3 ??

--

__________________________________________________________________

Nie mów że nie masz czasu, tylko że masz inne priorytety.

GG 227079

 
21-03-08 08:55  Odp: [Galeria]Francuski krazownik La Gloire JSC
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam koledzy
Przepraszam ze nie odpisywalem wczesniej ........ale to ta moja praca .Bardzo dziekuje wam za mile i pozytywne wpisy,to poprawie baaardzo samopoczucie !!!!!!!
Witku -- troche tych "lajb"jest ,ale ich jakosc mi juz nie odpowiada (kiedys robilo sie na ilosc a nie na jakosc ) ,nastepnym modelem bedzie prawdopodobnie USS Ohaio z Modelika .
Syjku ------ja tez mysle ze "ruski"(to nie obrazliwe) jeszcze na polskim rynku namieszaja,a ze potrafia to juz wiemy,ciagle znajduja nowe "dziury" na rynku modelarskim .
Robert --- gratulacje od takich "magikow" jak Ty ,Witek,Syjek,Korsarz,itd to cos szczegolnego........dzieki
Qba --- z tym powiekszaniem to byla chec poexsperymentowynia,bedac w zakladzie fotograficznym widzialem ze maja takie kopiarki do powiekszania np.zdjec ,karton tez byl odpowiedni (240 miligramow na centymetr kwadratowy ) potem konsultacja z Witkiem i juz .Moje poniesione koszty ,chyba Ci nie pomoga dalej ,bo uslugi w niemczech sa chyba drozsze niz w Polsce !? Ja placilem 10Euro +5Euro za ponowne powiekszenie dwuch uszkodzonych arkuszy (rozlal mi sie klej ),wiec jak przeliczylem to na zlotowki to za ta cene mamy ju USS Hermann od HAL-a ,a to juz inny swiat modelarski.Ale efekt koncowy nie jest taki najgorszy jak mi sie wydaje .
Highlander ----- zdjecie prawej burty przesle Ci na priwa .
Bardzo dziekuje za zainteresowanie ,pozdrawiam Krzysztof

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024