FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
16-03-08 18:54  [Galeria]Francuski krazownik La Gloire JSC
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam koledzy
Chcialem wam pokazac dzisiaj skonczony model francuskiego krazownika,wydanego przez JSC w skali 1:400.Moj model jest powiekszony do skali 1:300 ? Postawilem znak zapytania bo jak przewidzial nasz kolega Witek (dzieki za porady i wskazowki )po powiekszeniu w zakladzie fotograficznym model nie trzyma skali i kolory sa tez inne niz w orginale (zdjecie orginalu) Dwa arkusze po rozpoczeciu budowy musialem jeszcze raz powiekszyc (stad roznice w kolorach np.na burtach ) Mysle ze modele JSC sa wlasnie projektowane do skali 1:400 (szkielet) ,i w wiekszej skali brakuje moze wreg.Model budowalo sie bardzo przyjemnie,chociaz mialem klopoty z filarami masztu,ale to moze wina powiekszania?Aha ,karton u fotografa jest tak jakby troche" kredowy"i przy formowaniu rozwarstwia sie.Na koniec musze stwierdzic ze takie powiekszanie niej est wcale takie tanie,moim zdaniem lepiej skleic sobie od razu model w odpowiedniej skali,ale fakt jest ze JSC wydaje bardzo ciekawe okrety ktorych nie dostaniemy u konkurencji. Pozdrawiam Krzysztof .
P.S na jednym ze zdjec pokazany jest wloski krazownik Sciopione Afrikano w celu porownania wielkosci .




--

W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

Post zmieniony (16-03-08 19:07)

 
16-03-08 19:23  Odp: (G)Francuski krazownik La Gloire JSC
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Mozesz wstawic zdjecia uzywając linkera?
Po długich zmaganiach udalo mi sie otworzyc jedno, i niebardzo chce mi sie dalej męczyc z fotosikiem...
A, i nie chcialbys moze przehandlowac Surcoufa?
--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (16-03-08 19:24)

 
16-03-08 19:36  Odp: (G)Francuski krazownik La Gloire JSC
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Halo Korsarz
Komputer nie jest moja mocna strona,moze posle Ci te zdjecia na priwa ?To powiekszanie to byla jednorazowa akcja,to sie po prostu nie oplaca.Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
16-03-08 20:08  Odp: (G)Francuski krazownik La Gloire JSC
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

No dobra, moze byc ;]
Chyba zle zrozumiales- pytalem, czy nie sprzedalbys surcoufa ktory byl przy LG ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
16-03-08 20:49  Odp: (G)Francuski krazownik La Gloire JSC
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Chętnie bym obejrzał zdjęcia ale niestety żadne się nie otwiera

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
16-03-08 20:52  Odp: (G)Francuski krazownik La Gloire JSC
Highlander 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Bardzo ładny model i świetnie wykonany :)
Ten kamuflaż - coś pięknego, można prosic zdjęcie prawej burty?

Pozdrawiam.



Post zmieniony (18-03-08 08:36)

 
16-03-08 21:47  Odp: (G)Francuski krazownik La Gloire JSC
mrymacki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

Wielkie gratulacje ode mnie i od Janka. Świetny model, szkoda tylko, że bez podwozia, ale podoba nam się bardzo, szczególnie za ten nietypowy kamuflarz. Jeśli możesz to odezwij się na priv. Pozdrawiamy.

 
16-03-08 21:48  Odp: (G)Francuski krazownik La Gloire JSC
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Syjku,zdjecia poszly na priwa.U mnie wszystko dziala,Highlander tez mogl chyba otworzyc. Wlasnie ten kamuflaz sklonil mnie do budowy tego okretu,w moich materialach przeczytalem ze byl to jedyny aljancki okret w takim malowaniu.Highlander ,zdjecie drugiej burty wstawie Ci za pare dni (musze isc dzisiaj jeszcze do pracy ).Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
16-03-08 21:52  Odp: (G)Francuski krazownik La Gloire JSC
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam Michal
Dzieki,odezwe sie z pewnoscia.Z Twojej propozycji skorzystalem,bardzo ciekawe ! Pozdrowienia dla Ciebie i Janka . Krzysztof .

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
17-03-08 18:33  Odp: [Galeria]Francuski krazownik La Gloire JSC
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Witam
I dało rade go poskładać w całość. I super to wygląda mimo że przeskalowane z 400. Ale daje rady. Masz już sporo łajb na swoim koncie. Gratuluje i czekam na następny model.

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024