FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
23-04-08 15:06  Odp: (Zapowiedź) WZ-X w CardPlane free
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Lechu. Errare humanum est.
Cokolwiek znacza te slowa :)
A tak na powaznie - OGROMNE, PRZEOGROMNE wyrazy wdziecznosci za Twa dzialalnosc i modele. Sa to opracowania naprawde wysokiej klasy, nie ustepujace niczym komercyjnym, niekiedy drogim wycinankom, a Ty udostepniasz je calkowicie za darmo.

Twoja dzialalnosc, procz sprawiania radosci wszystkim milosnikom polskiego lotnictwa ma jeszcze jedna zalete - W I E L K A zalete - dzieki formule (do pobrania za darmo) propaguje nasze lotnictwo w swiecie, czego najlepszym dowodem wskazana przez Ciebie relacja na hiszpanskim forum modelarskim.

Nie chcialbym popadac w gornolotnosc czy sypac komunalami... ale.. niektore prawdy dlatego sa komunalami, bo sa az tak rzeczywiste... nie da sie uniknac wygladajacych jak banal stwierdzen w tym co chce powiedziec... wiec niech sobie niektorzy mysla co chca.. a ja z prawdziwym wzruszeniem powiem te banalne komunaly...

To co robisz jest.. wspaniale. Jest dobre. Jest piekne. Daje przyjemnosc. Daje radosc. Pozwala wzbogacic wiedze w ukochanje przez nas dziedzinie. I pokazuje swiatu, iz Polacy nie pingwiny i swe skrzydla maja (ze tak sparafrazuje pewnego znanego autora z czasow zamierzchlych :) )

Dziekuje Lechu

Pozdrawiam

--
---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

 
23-04-08 17:26  Odp: (Zapowiedź) WZ-X w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Posta zmieniłem zbyt radykalnie :-)
Dzięki za uznanie. Chcę jednak zwrócić uwagę na to, że bardzo wiele modeli polskich wydawnictw jest sklejanych przez modelarzy z całego świata - w tym modele polskich samolotów. Zatem uwagi z poprzedniego posta dotyczą bardzo wielu projektantów i wydawców. (W końcu polskie wydawnictwa modeli kartonowych - zapewne dzięki MM - są ewenementem na skalę światową co do ilości jak również co do jakości)
Lech

--
http://www.modele-kartonowe.com

Post zmieniony (24-04-08 16:10)

 
24-04-08 20:28  Odp: (Zapowiedź) WZ-X w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


DavidESP ukończył model WZ-X. Fotografie (wykonane w słońcu Hiszpanii) można zobaczyc w relacji, do której link podałem powyżej.
Lech

 
26-04-08 10:15  Odp: (Zapowiedź) WZ-X w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jako uzupełnienie wątku i poruszanych tutaj tematów: na http://maquetasenpapel.mforos.com/1195019/6935457-bartel-bm-6a-de-cardplanes-escala-1-33/ David rozpoczął relację z budowy Bm-6
Lech

--
--
http://www.modele-kartonowe.com

 
19-06-08 23:15  Odp: (Zapowiedź) WZ-X w CardPlane free
siennia 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5


 - 2

Witam!

Lechu, czy poprawiłeś już błędy w modelu? Powoli zaczynam być "zainteresowany" ;)

Pozdrawiam

--
Ukończone:
Fokker E.III <> Avia S-199 <> PWS-50 <> Avia B 534 <> Lublin R-VIII bis <> PZL-P11C <> A6M2 Zero <> Fokker Dr.1
Pod nożem: ???

 
20-06-08 08:01  Odp: (Zapowiedź) WZ-X w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Poprawione rysunki na stronie będą w najbliższy wtorek lub środę (odwrócona szachownica, brakujące dwie wręgi chłodnicy i poprawiona "podłużnica" steru).
Lech

 
08-07-08 12:39  Odp: (Zapowiedź) WZ-X w CardPlane free
Monster sQbee   

Lechu - czy są już te poprawione rysunki na stronie ?

 
08-07-08 19:50  Odp: [Zapowiedź] WZ-X w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jeszcze nie. Poprawione rysunki czekają na wrzucenie na stronę. Jak będą, napiszę. (Niestety sam nie potrafię umieścic rysunków na www, a ten, który umie jest na urlopie).
Lech

 
21-01-10 23:33  Odp: [Zapowiedź] WZ-X w CardPlane free
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Lechu widzę, że są już poprawione części. ;-)
Dobrze, że nie zdążyłem "druknąć" i trochę postudiowałem części.
Jest jeszcze jeden błąd z szachownicą na cz. 95R



--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
23-01-10 14:03  Odp: [Zapowiedź] WZ-X w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dziękuję za wyłapanie błędu. Już biorę się za poprawienie szachownicy.
Lech

--
--
http://www.modele-kartonowe.com

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024