FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
06-03-08 17:04  Odp: [Galeria]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33
Don Sebo Maffion   

Z plastiku nawet by tak sie nie skleiło...
Wspaniałości, doprawdy, wspaniałości.
Spojrzałem na swoją półkę i 'plastikowego" tomeczka... Chyba go komuś oddam.
Gratuluję. Szczerze.
A i szczerze zazdroszczę też:D

--
Z odchłani plastiku na kartonowe wody wkroczyłem;)

 
07-03-08 09:47  Odp: [Galeria]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć


To, co udało mi się przeczytać tutaj zamurowało i sponiewierało mnie na maxa i nie jestem przesadnie skromny mówiąc, że nie spodziewałem się aż tak super pozytywnie miłych i dosadnych komentarzy!! Ciężko mi w to uwierzyć, że model wywołuje takie pozytywne wibrację. Dzięki jak nie wiem, co !!!!!!!

Sprawa galerii i jej jakości Mi masz racje można było więcej wycisnąć z aparatu, ale na usprawiedliwienie powiem tylko tyle, że pierwszy raz w życiu miałem lustrzankę w ręku na nauczenie się jej obsługi maiłem dosłownie 5 min a sama galerie robiłem o 5 rano a to za sprawą tła, które jest mi w normalnych godzinach totalnie niedostępne. Wszystko to przez gabaryty modelu gdyby był mniejszy zrobiłbym to bardziej profesjonalnie.

Ukasso dla ciebie jeszcze raz podziękowania za Twój wkład w budowę tego modelu bez Twojej pomocy nie dałbym rady dokończyć go. Oczywiście specjalnie dla Ciebie pstryknę fotkę z przodu a tak na szybko zobacz zdjęcie trzecie w czwartym wierszu licząc od dołu (na niej od tyłu widać symetrię).


Pozdro

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
07-03-08 15:39  Odp: [Galeria]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33
kari   

Witaj BERP, chyba moje pytanie umknęło w gąszczu pochwał :-) zatem zapytam raz jeszcze o to czy w Twoim modelu istnieje możliwość "złożenia" skrzydeł do pozycji "szybkościowej" superjadowitej :-)? Przerywacze na skrzydłach są otwarte; stąd moje pytanie.
Jeżeli złożenie skrzydeł jest możliwe to czy mogę prosić o kilka zdjęć "kotecka" w superbojowej pozycji ze złożonymi skrztdłami :-)
Pozdrawiam.

 
07-03-08 15:46  Odp: [Galeria]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Kari nie wiem jak to się stało, że nie odpowiedziałem a oczywiście przeczytałem Twoje pytanie.
Oczywiście jest możliwość składania skrzydeł, które zmieniają swój kąt równocześnie. W klejeniu to był trudny etap musiałem uzyskać tą samą wysokość dwóch skrzydeł w pozycji zamkniętej a potem otwartej narobiłem się, ale udało się, co do milimetra. Zdjęcia wykonam i zapodam ;-).

Pozdro

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
12-03-08 22:25  Odp: [Galeria]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Pięknie wyszedł! Za tyle pracy należny efekt końcowy. Gratulacje!

--
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
23-03-08 17:19  Odp: [Galeria]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Wojtas dzięki za docenienie ..to były ciężkie dwa lata z F-14 ;-)

Kari obiecane fotki F-14 w pozycji rozpostartej i skulonej :).

Łukasz dla Ciebie fotka z przodu można popatrzeć czy trzyma wszystko symetrię jednocześnie sorki, za jakość ale święta nie obdarowały słońcem, więc trudno o dobre zdjęcia w domu.




Ttrrrrrrrrrrrrrrrr ;-)

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
23-03-08 21:06  Odp: [Galeria]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33
kari   

Piotrze, piękna "jadowita", bojowa sylwetka "KOTECKA" na fotce nr 1 - dziękuję :-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
25-03-08 11:29  Odp: [Galeria]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33
ukasso 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Ja także dziękuję za fotkę. Jesteś magik jeśli chodzi o budowanie modeli, wszystko wyszło równo i symetrycznie. Teraz bacznie obserwuję Twoje poczynania w "Chemical project".

--
MIG-29

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024