FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
18-02-05 15:25  Re: [relacja] HMVS Cerberus
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Trochę podgoniłem.
Relingi należy oglądać i oceniać patrząc "z góry na dół" ;-)
Tak je kleiłem i postanowiłem nic nie zrywać i nie poprawiać tylko uczyć się na blędach i robić lepiej.
Na pokładzie bateryjnym jest chyba pewna poprawa, a mam nadzieję, że na głównym już będzie prawie dobrze :-))





w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
18-02-05 23:12  Re: [relacja] HMVS Cerberus
Legionista   

Ale śliczny brzydal :)

Better Dead Than Red

 
19-02-05 17:41  Re: [relacja] HMVS Cerberus
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Faktycznie ten okręt jest brzydki.... ale tak brzydki że aż piękny :-)))

Widze że się nie obijasz i prace idą do przodu... drobnica,drobnica,drobnica...


Teoretyk ostatnio...

 
21-02-05 09:05  Re: [relacja] HMVS Cerberus
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Brzydal ale jaki historyczny :-) To był pierwszy monitor z centralną nadbudówką.
Budowane po nim okręty miały wzorowany na nim układ. Looknijcie na pierwsze angielskie "prawdziwe" pancerniki (np. Devastation - fotka). Przecie to po prostu wielkie Cerberusy! Zwłaszcza jak się spojrzy na Cerberusa po przebudowie, kiedy miał jeden maszt i skrócony górny pokład.
No i przetrwał do dziś. Co prawda jako falochron (!) ale Australijczycy ciągle myślą o podniesieniu i remoncie staruszka :-))

http://www.cerberus.com.au/

w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
03-03-08 18:53  Odp: [relacja] HMVS Cerberus
piotrek 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

A więc smoku, muszę przyznać że zawiodłem sie na tobie..
Maszty z drewna , of fuj, jak tak mogłeś , tak żeby iść na łatwiznę to grzech, ja przynajmniej w cerberusie jako ułatwienie do masztu zaginałem papier na drucie , ale ty??....

--
Myślę więc jestem...

 
03-03-08 19:30  Odp: [relacja] HMVS Cerberus
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Piotrek, a sprawdziłeś, kiedy Vwsmok napisał cokolwiek po raz ostatni w tej relacji? Trzy lata temu. To szmat czasu, zresztą, Vwsmok może zaimponować swoimi umiejętnościami i doświadczeniem niejednemu modelarzowi. No chyba, że twoja wypowiedź miała charakter ironiczno-żartobliwy, wówczas "co złego to nie ja" :)
Pozdrawiam

--

Syn ciężkostrawny.

Post zmieniony (03-03-08 21:21)

 
04-03-08 15:29  Odp: [relacja] HMVS Cerberus
piotrek 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

A więc Dużgu, pisząc o masztach smoka nie miałem nić złego na myśli, wręcz przeciwnie.. zaskoczyło mnie że taki dobry modelarz ,, poszedł na łatwiznę' :-)

--
Myślę więc jestem...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024