FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
25-02-08 15:34  Odp: [nowość: MODELIK 7/08] Japoński czołg średni z II wojny światowej CHI-RI (p
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

Grzesiu Ka-Mi byl wydany w MM 8/1991. Pamietam ze przyjemnie nawet go sie kleilo. Niestety nie zachowal sie do tej pory.

 
27-02-08 14:31  Odp: [nowość: MODELIK 7/08] Japoński czołg średni z II wojny światowej CHI-RI (protot
Q22Q   

Witam, zamówiłem już CHI-RI, zdjęcia arkuszy wstawię w poniedziałek.

Pozdrawiam Grzegorz

--

 
27-02-08 14:33  Odp: [nowość: MODELIK 7/08] Japoński czołg średni z II wojny światowej CHI-RI (p
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

Grzesiu jak dojdzie bo ja zamowilem juz przedwczoraj i dostalem informacje ze nowosci beda wysylane w piatek.

 
03-03-08 14:15  Odp: [nowość: MODELIK 7/08] Japoński czołg średni z II wojny światowej CHI-RI (protot
Q22Q   

Witam. otrzymałem Chi-Ri bardzo fajny model, na pierwszy rzut oka nie zbyt skomplikowany, rzeczywiście detale zewnętrzne zostały zaprojektowane na wysokim poziomie.




Jeżeli te zdjęcia Was nie zadawalają wstawię lepsze (jaśniejsze) po prostu akumulatory przy aparacie mi padają.

Pozdrawiam Grzegorz

--

 
04-03-08 09:25  Odp: [nowość: MODELIK 7/08] Japoński czołg średni z II wojny światowej CHI-RI (protot
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

A można prosić jakiś rysunek montażowy?

Pozdrawiam

 
04-03-08 09:38  Odp: [nowość: MODELIK 7/08] Japoński czołg średni z II wojny światowej CHI-RI (protot
Q22Q   



Pozdrawiam Grzegorz

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024