FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
21-02-08 12:09  [Relacja] PzKpfw.III Ausf.M - MODELIK 2/03
Bartek D 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć wszystkim sklejaczom. Nazywam sie Bartek. Modele zacząłem sklejać już w szkole podstawowej. Były to modele papierowe, potem przestawilem sie na plastikowe samoloty z II wojny światowej. Jednak powróciłem do papieru - jak wszystkim wiadomo stara miłość nie rdzewieje Chciałem zaprezentować model czołgu niemieckiego PzKpfw III ausf.M wydawnictwa Modelik. Model jest po części sklejony i nie będzie to taka typowa relacja z budowy. Krytyka mile widziana, tym bardziej ze już jest parę błędów wynikających z braku mojego doświadczenia ... i nie tylko...



A oto kolejne zdjęcia


Następne fotki niebawem...

 
21-02-08 22:46  Odp: [Relacja].Modelik PzKpfw.III Ausf.M
Bartek D 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A oto kolejne zdjęcia


--
Ale bowiem gdzie jest skarb Wasz,tam będzie i serce Wasze...

 
21-02-08 23:51  Odp: [Relacja].Modelik PzKpfw.III Ausf.M
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Fajnie Ci to wychodzi. Ja jednak mam jedną uwagę. Proszę abyś zastanowił się nad retuszem i robił go na bieżąco. To nie jest trudne a znacząco podnosi estetykę modelu.
Trzymam kciuki za dalsze postępy

Pozdrawiam

 
22-02-08 00:17  Odp: [Relacja].Modelik PzKpfw.III Ausf.M
Bartek D 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć El_pawiu :) Nie potrafię powiedzieć dla czego nie poretuszowałem tych elementów...wiedziałem że tak trzeba jednak wyeciało z głowy.Jednak teraz już nie zapomne napewno.Tym bardziej że moją prace ogladają inni.Dziękuje za zainteresowanie moim modelem i pozdrawiam Cię...

 
22-02-08 12:37  Odp: [Relacja].Modelik PzKpfw.III Ausf.M
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Witam
Fajny model , mam go w swojej kolekscji czekającego na sklejenie.
Będe bacznie sledził Twoje postępy , jak na razie bardzo przyzwoicie.
Powiedz tylko bedziesz wycinał otwory w gąsienicach pod zabki w kole napędowym ?
Pozdrawiam
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
22-02-08 13:09  Odp: [Relacja].Modelik PzKpfw.III Ausf.M
Bartek D 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć Adamie....model lepiej sie prezentuje na żywo...nie bede wycinał w gąsiennicach dodatkowych otworów z tego względu iż to małe elementy i odbiło by się to kosztem wyglądu...zetne tylko cześć zębów na kole...Pozdrawiam

Ale bowiem gdzie jest skarb Wasz,tam będzie i serce Wasze...



Post zmieniony (22-02-08 22:07)

 
22-02-08 14:35  Odp: [Relacja].Modelik PzKpfw.III Ausf.M
Spike 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Akurat w tym modelu nie musisz ścinać zębów, ponieważ koło napędowe jest troszeczkę za szerokie, i jeżeli skleisz je dokładnie wg instrukcji to gąska schowa Ci się idealnie między zęby. Jeśli będziesz jednak przerabiał koła napędowe to ścięcie zębów będzie nieodzowne... Na poparcie moich słów pozwolę sobie wstawić zdjęcie mojej trójeczki



--
Pozdrawiam
Spike

 
22-02-08 19:52  Odp: [Relacja].Modelik PzKpfw.III Ausf.M
ekoaral 



Na Forum:
Galerie - 12


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam kolegę fajny model warty obejrzenia ja go wykonałem w skali 1\35w kartonie a obecnie bawie sie SDKFZ 234\2 wydania Modelik w skali 1\35 pozdrawiam



dopisek moderatora
Proszę stosować wielkie litery i znaki interpunkcyjne w odpowiednich miejscach
Piotr

 
22-02-08 22:55  Odp: [Relacja].Modelik PzKpfw.III Ausf.M
Bartek D 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć Spike masz racje co do wykonania koła zgodnie z instrukcją ja jedno wykonałem i wygląda to makabrycznie.Niebawem wstawie fotki to wszyscy zobaczą :)

 
23-02-08 12:34  Odp: [Relacja].Modelik PzKpfw.III Ausf.M
Bartek D 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024