FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
16-02-08 23:10  [Nowość] Answer - polski samolot myśliwski PWS-10
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości



Kolejna nowość to polski samolot myśliwski PWS-10.
Model w skali 1:33 opracował Marek Pacyński.
Cena 24,0 zł.
Model można wykonać w jednym z 3 zamieszczonych w zeszycie malowań.

Do modelu będą dostępne detale laserowe - szkielet. Szczegóły cenowe na stronie naszego generalnego dystrybutowa http://www.paper-hobby.com.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
17-02-08 16:38  Odp: [Nowość] Answer - polski samolot myśliwski PWS-10
mikoaj68 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4


 
18-02-08 13:39  Odp: [Nowość] Answer - polski samolot myśliwski PWS-10
tyg   

Super, że został w końcu opracowany. Dla mnie obok P-7 pewna pozycja na liście zakupów. Na szczęście (dla portfela) pozostałe nowości to nie moja "branża".
Pozdrawiam
tyg

 
18-02-08 14:40  Odp: [Nowość] Answer - polski samolot myśliwski PWS-10
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Informacja dla modelarzy zamierzających skleić model PWS-10 ( i nie tylko dla nich): na mojej stronie www.modele-kartonowe.com w dziale: rysunki zamieściłem odtworzony na podstawie fotografii wygląd tego samolotu.
Lech

--
http://www.modele-kartonowe.com

Post zmieniony (18-02-08 14:41)

 
18-02-08 16:09  Odp: [Nowość] Answer - polski samolot myśliwski PWS-10
Miś Uszatek   

Czy to prawda że CARDPALNE zostało wchłonięte przez ANSWERa?

 
18-02-08 16:20  Odp: [Nowość] Answer - polski samolot myśliwski PWS-10
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Skąd takie informacje ?

 
18-02-08 21:08  Odp: [Nowość] Answer - polski samolot myśliwski PWS-10
Miś Uszatek   

Z obserwacji:
1) ze "stajni" CARDPLANu już bardzo dawno nie ukazał się żaden model
2) rozmawiałem ze znajomym właścicielem sklepu modelarskiego
3) PWS-10 to nie jest zbyt "krzykliwy" model ( a takie "osobliwe" modele ukazywały się wCARDPLANie) i nagle wraz z ukazaniem się wycinanki ANSWERA mamy aktualizację strony www.modele-kartonowe.com z rysem historycznym oraz specyfiką techniczną PWS-10.
Jeżeli jestem w błędzie i moje domysły sieją propagandę proszę zorientowanych o dementi i wykasowanie moich postów

 
18-02-08 21:30  Odp: [Nowość] Answer - polski samolot myśliwski PWS-10
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Reinefarth właścicielem strony http://www.modele-kartonowe.com oraz wydawcą Card Plane jest Lech.
Miał przerwę w swojej modelarsko-wydawniczej działalności gdyż jak pisał na forum miał inne ważne rzeczy na głowie. Nawet pokazał fotkę tej rzeczy. Lech nie utrzymuje sie wyłącznie z wydawania modeli , tak jak inni "zawodowi" wydawcy. Z tego co wiem to Jego dodatkowe zajęcie, czy przynosi zyski ? To już Jego "problem" ;-)
Ja cały czas czekam na modele ze stajni Lecha.

--


 
18-02-08 21:59  Odp: [Nowość] Answer - polski samolot myśliwski PWS-10
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Oby żył wiecznie a Cardplan był jego ( finansową ) i naszą ( modelarską ) pociechą !

A za modele z szachownicą Answerowi należy się też 100 lat !

I przypominam, że jeszcze parę znanych ( przedwojennych choćby ) konstrukcji zostało do przypomnienia.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
19-02-08 09:41  Odp: [Nowość] Answer - polski samolot myśliwski PWS-10
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Muszę się wtrącić, bo zmienia się temat tego wątku. To całkowity przypadek, że Answer wydał model kartonowy PWS-10, a ja w tym samym czasie opracowałem jego plany. Gdyby te działania były skoordynowane, to autor modelu poczekałby na moje rysunki ...
Modele kartonowe, a samoloty II RP w szczególności, to moje hobby. Niestety nie mam czasu na wydanie kolejnych modeli, ponieważ w mojej zawodowej branży trwa tzw. "bum". Ponieważ widać oznaki przechodzenia "bum" w stan zwykły, więc mam nadzieję, że w końcu pokaże się kolejny mój model. To tyle w kwestii wyjaśnień i pozwólmy żyć temu wątkowi w zgodzie z jego tematem. Jeszcze jedno: bardzo się cieszę, że Answer pokusił się o wydanie mało popularnych polskich samolotów, ponieważ w ten sposób może się staną mniej "mało popularne".
Lech

--
http://www.modele-kartonowe.com

Post zmieniony (19-02-08 09:43)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024