FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
12-02-08 10:28  Odp: [Relacja] Bf 109 F-4/Trop w 1:50 z WIR
Q22Q   

Witam, hehe widzę że nie tylko ja mam takie wpadki ;-) Co tam od razu do kosza można go wykorzystać jako nagrodę rzeczowa na jednym z konkursów ;-)

Pozdrawiam Grzegorz

--

 
12-02-08 12:03  Odp: [Relacja] Bf 109 F-4/Trop w 1:50 z WIR
KlejusKartonikus 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Nie martw się, mi na ten przykład niedawno domowy pupilek, kotek zrobił małe Pearl Harbour z mojej floty kartonowej...(dosłownie, bo na przykład pancernik USS California ma rozprutą burtę) To się chyba nazywa przeznaczenie ;) - tylko raz nie domknąłem drzwi w pokoju, no ale trzeba jakoś żyć dalej. Jak mi przejdzie drżenie rąk to będę próbował to naprawić, więc mam nadzieję, że Ty także tak łatwo się nie poddasz w swoim Beefku109.
PS: Kot oczywiście żyje i jest cały, ale z jakichś powodów ;) na wszelki wypadek nie zbliża się do mnie za bardzo.

 
29-02-08 08:04  Odp: [Relacja] Bf 109 F-4/Trop w 1:50 z WIR
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Chyba mnie się wątek z deka przykurzył, ale go odkopywuje i jestem juz na pierwszej stronie.

Przeca moje drugie JA napisało, że sie nie poddaje.

A mój mesio sobie śpiewa: Aj biliw Aj ken flaj
Bo ma juz obydwa skrzydełka i nie ma tych paskudnych przeciągów na łączeniach, a powietrze wlatuje mu takimi specjalnymi miejscami, które się zwą wlotami powietrza (chyba - bo ja sie nie znam)
Do pełni latającego szczęścia brakuje mu jeszcze kuku na muniu, tzn. takiego fiu bździu z przodu, znaczy się chyba śmigła (chyba - bo ja się nie znam)
A i jeszcze jedno. Jak widzicie na zdjęciach, jezdem kabrioletem, znaczy się mam owiewek z przodu, co by się loczek pajlotowi za bardzo nie rozwiewał, ale reszte kabinki to będę miał na końcu, bo będzie odstawać, co by można było zajrzeć do kabinki.



A na koniec dzisiejszej aktualizacji pozdrowie se wszystkich, a co se bede żałował

--
KMH Sokół Radom

 
29-02-08 09:07  Odp: [Relacja] Bf 109 F-4/Trop w 1:50 z WIR
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Fajny messerek :)
A swoją drogą podziwiam muzyczno-poliglotyczne zdolności mesia, wszak mógłby śpiewać nieco dwuznaczne "Kaine grenze" klasyka naszej pieśni rozrywkowej... choć lepsze i bardziej neutralne byłoby "Jawohl, jawohl ich liebe alkochol" ;)
Czekam na "fiubździu" z przodu i również pozdrawiam :)

 
03-03-08 08:02  Odp: [Relacja] Bf 109 F-4/Trop w 1:50 z WIR
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Co by wątek za bardzo mchami nie zarósł - następny apdejt.
Teraz machłem takie cusie, które rurom wydechowom można nazwać by, tylko, że jest więcej niż jeden i na dodatek po obydwu stronach kadłubka.
Do tego jeszcze jeden cuś, który wygląda jak rura wdechowa, która ma zamontowany filterek, co by się piochem silnik nie napchał, bo by nie chciał robić AjbiliwAjkenFly.
I tyle na dzisiaj. Łikenda miałem jakoś takiego mało klejowego.



Z klejowym pozdrowionkiem, trzymta sie

--
KMH Sokół Radom

 
27-03-08 14:53  Odp: [Relacja] Bf 109 F-4/Trop w 1:50 z WIR
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

No to sie narobiło. Łooooooo matko.
Poprzyklejałem takie różne fiubździu od przodka, od dołka, po górke i pod ogonkiem i się okazało, że z wycinanki mi się jeno instrukcji ostała.
Normalnie skończyłem faszystowskiego złomka. Finito. The End. Koniec. Game Over.
Postanowiłem postawić go na jakimś piochu, w końcu wrak jego leży gdzieś na jakiejś Saharze, albo Beduini go ichni skup złomu wywieźli.
Tylko skąd ja miałem skombinować piach w skali 1:50. I wymyśliłech. Zawinąłem żonie(tylko jej nie mówcie) z szafki bułę startą i jeszcze ją wygniotłem, przesiałem i rozsypałem na podstawkie. Potem lakierek i gotowe. A poniżej galeria dwuczęściowa: jedna na zielonym tle, a druga bez zielonego tła. Tak, co by sie różniło.










O i tyle.

--
KMH Sokół Radom

 
28-03-08 10:56  Odp: [Relacja] Bf 109 F-4/Trop w 1:50 z WIR
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Fajny patent z tą bułka tartą, ciekaw jestem czy tylko się nie zazieleni :-)

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
28-03-08 11:35  Odp: [Relacja] Bf 109 F-4/Trop w 1:50 z WIR
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Wymieszana z wikolem i pokryta trzema warstwami lakieru - nie ma szans :-)

--
KMH Sokół Radom

 
28-03-08 15:56  Odp: [Relacja] Bf 109 F-4/Trop w 1:50 z WIR
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Jedna mała uwaga - jak Ci sie jeszcze chce, to pomaluj łopaty śmigła na czarno. Te żółte końcówki.... żeby to jeszcze jakiś Spit był, ale wszystkie trzy Me-109 tego autora, które kleiłem miały żółte końcówki. Taka odrobina fantazji.

 
30-03-08 13:25  Odp: [Relacja] Bf 109 F-4/Trop w 1:50 z WIR
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Tu i tam, tam i tu mi powiedzieli, że zrobiłem trochę błędów (taki mały rymik).

Postarałem się je poprawić, i tak
- wyciąłem piasty śmigłów (bo schować się ich już nie dało)
- ubabrałem troche koła, bo podobno za czarne były
- i uczarniłem do końca śigiełka, bo podobno za mało czarne były.

A efekty takie:



I jak, może być?

--
KMH Sokół Radom

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024