FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-12-07 14:40  Odp: [Relacja] Grumman F3F z MODELIKA
Monster sQbee   

Może nieco inaczej - mam trochę wolnego czasu więc wszedłem w to Forum patrząc na tematy, które mnie interesują (nie zabronione ). Przyznam, że nie śledze forum codziennie więc sięgnąłem znacznie głębiej szukając relacji ze sklejania modeli, które mnie bardziej interesują - stąd dzisiaj mnie tyle ;-(
Za pytania prowokacyjne trudno chyba uznać to w temacie I-180;Kittena, KURSKA czy VISBY- uzyskałem nawet konkretne odpowiedzi.

A co do pozostałych tematów - jakie prowokacje ? rozgrzebane tematy (pewno, ze nie wszystkie modele się kończy, ale forum jest miejscem publicznym i wypadałoby po sobie pozamiatać, tym bardziej, że zazwyczaj niekończony model się wyrzuca), po prostu jestem zdania, że tak nie powinno być wiec to mówię, jeśli ktoś czuje się obrażony czy prowokowany - jego problem. Od sprzątania i porządków niech będą inni, są doskonali.
A co do innych forów - nie mam zwyczaju oglądania się jak inni postępują ani nie usprawiedliwiam swoich błędów postępowaniaem innych.

KoRsarz - jak będę miał ochotę (obowiązku chyba nie ma) - w każdym razie jeśli to cokolwiek będzie, to na pewno będzie UKOŃCZONE, jak ostatnio lub przynajmniej podam powód dlaczego nie - właśnie dlatego, że szanuję czyjś czas i tego oczekiwałbym również od innych na tym forum.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 No Subject  nowe
Miś Kolargol 3179 12-07-06 22:37
 Re: (relacja) Grumman F3F z MODELIKA  nowe
dzejkej (poohate 373 12-07-06 22:42
 Re: (relacja) Grumman F3F z MODELIKA  nowe
Miś Kolargol 339 12-07-06 22:51
 Re: (relacja) Grumman F3F z MODELIKA  nowe
Miś Kolargol 345 12-07-06 23:06
 Odp: (relacja) Grumman F3F z MODELIKA  nowe
Monster sQbee 438 27-12-07 12:15
 Odp: [Relacja] Grumman F3F z MODELIKA  nowe
Hook6 392 27-12-07 13:38
 Odp: [Relacja] Grumman F3F z MODELIKA  nowe
Korsarz 334 27-12-07 13:44
 Odp: [Relacja] Grumman F3F z MODELIKA  nowe
Monster sQbee 331 27-12-07 14:40
 Odp: [Relacja] Grumman F3F z MODELIKA  nowe
Miś Kolargol 333 27-12-07 17:33
 Odp: [Relacja] Grumman F3F z MODELIKA  nowe
Arovist 328 28-12-07 01:17

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024