FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
16-12-07 21:53  Odp: [relacja] USS Portland
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

To wyobraz sobie jak sie czuli ludzie którzy zbudowali Titanica czy Bismarcka ;)
Ale faktycznie szkoda, szkoda....

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
16-12-07 23:46  Odp: [relacja] USS Portland
mario1970   

Jakiś czas temu w podobny sposób straciłem sklejanego właśnie Spitfire V b z plastiku 1/48 Najpierw wyciągając książkę spadł z półki a chwilę później spadło na niego kilka książek. I nic się nie dało zrobić Bywa i tak . Trzymaj się i nie poddawaj .

--



 
17-12-07 12:48  Odp: [relacja] USS Portland
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Mam Portlanda, jeżeli kiedyś będziesz chciał wrócić do modelu a nie będziesz miał wycinanki, to dostaniesz w prezencie :-)

 
17-12-07 15:11  No Subject
mrymacki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1





Post zmieniony (28-12-07 22:52)

 
17-12-07 15:27  Odp: [relacja] USS Portland
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

No tak i wszystko jasne, to się nazywa przygotowanie :-) Będę trzymał kciuki za budowę. Proponuję, od razu spraw sobie gablotę!

 
17-12-07 17:21  Odp: [relacja] USS Portland
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Myślę, że kadłub jest do uratowania. Ze zdjęcia widać, że uległy zniszczeniu niektóre elementy poszycia dna w okolicy pomostu bojowego. Oczywiście zniszczona wieża dowodzenia jest do usunięcia. Tym bardziej po jej likwidacji możnaby spokojnie popracować nad regeneracją kadłuba.

Jednym ze sposobów może być naklejenie następnej warstwy poszycia dna na obecną, która pełniłaby rolę podposzycia. Jeżeli burty są naklejone na poszycie dna na zakładkę to jest to możliwe, tylko musiałbyś pasować elementy na styk. I nie muszą byc to oklejki z następnej wycinanki, wystarczy odpowiednio dobrany czerwony karton.
--

Sven

HMS Ark Royal

Post zmieniony (17-12-07 17:32)

 
17-12-07 19:34  Odp: [relacja] USS Portland
mrymacki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1





Post zmieniony (28-12-07 22:50)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024