FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
16-12-07 08:51  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dziękuję wszystkim za gratulacje.
Cieszę się Chaton za to, że podjąłeś prace nad tajnym projektem "S".
Sam też jestem ciekaw, ile osób spośród Konradusowiczów ma wszystkie MM. Pozdrawiam

--
gienek

 
16-12-07 19:25  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
puchacz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 12

Ja jestem w posiadaniu prawie całej kolekcji, brakuje mi jeszcze tylko kilkanascie szt.



Post zmieniony (17-12-07 21:41)

 
16-12-07 20:27  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
"Gienku" Gratuluję, teraz wycinania masz na przynajmniej 100lat ;-)
Pozdrawiam...

--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
17-12-07 08:40  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
yak   

Gienku,

też należę do grona posiadaczy wszystkich M&M'sów. Z doświadczenie zapytam o dwie sprawy:

1. Który był ostatni?
2. Którego było najciężej dorwać?

Pozdrawiam.

PS: Rozumiem ten dylemat: co zbierać dalej? Ja dla sportu wycelowałem w AH. Brakuje mi już tylko Seydlitza, starego He-219 Mi-24 i 50. Ale to nie to co stary dobry MM

 
17-12-07 10:20  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Informacja dla yaka, mam niektóre AH, które poszukujesz. Napisz na mego maila, to odpowiem bo muszę sprawdzić w domu jakie są.
Ostatnim moim modelem byl nr 2, czyli sylwetki. Też ten MM najtrudniej zdobyć, bo po wydrukowaniu, ludzie wykonywali ten model, bo byl stosunkowo prosty.
Puchacz napisz na priv, co Tobie brakuje. Może się uda pomóc, mam też sporo podwójnych, które chciałem wysłać na Allegro.
Pozdrawiam

--
gienek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024