FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
14-12-07 22:53  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
OzzY 

 

Gratulacje, w koncu bedziesz mógł zacząć kleic ;)

 
14-12-07 23:19  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
AWOT   

No to teraz nożyczki w ruch i do dzieła :-)

--

AWOT

 
14-12-07 23:26  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Aż szkoda ruszać nożyczek, pewnie by się stępiły prędzej niż te wszystkie części by miały powycinać:)

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
14-12-07 23:49  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
stach48 

 

Gienku- Wiem z jaką determinacją dażyłeś do celu. Serdeczne gratulacje. Rzeczywiście pojedziemy bez trzymanki (ja mogę nawet na Twoją cześć zatańczyć na rurze).
NAJLEPSZEGO

 
14-12-07 23:57  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Gratulacje, cieszę się, że Ci się udało ;-)

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
15-12-07 00:16  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dziękuję wszystkim.
Jeśli przełoże je do kopert, to muszę kupić prawie 500 kopert dużego formatu. Ale dostosuje się do rad.
Jesli ktoś chce zobaczyć je wszystkie to zapraszam do obejrzenia. Mieszkam w Rzeszowie.
Co do wycinania starych MM, to oczywiście żarty. To jest Panowie i Panie kolekcja.

--
gienek

 
15-12-07 00:42  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Gratulacje ;-D. To teraz potnij najpierw swoje dwa modele, a potem zacznij kleić od pierwszego numeru ;-))) Żartuję, możesz mi je wysłać pocztą ;-P

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
15-12-07 22:45  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
Monwolph 

 

Najwyższy szacunek i chyba trochę zazdrość. Gratuluję z całego serca!

--

 
15-12-07 23:08  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Gienku - lepiej nie podawaj dokładnego adresu... Myślę, że znalazłoby się wielu amatorów na taką kolekcję:) A jeśli chcesz być na 100% pewnien, że nic sie jej nie stanie, możesz oddać mi ją w depozyt:)
Moje gratulacje! Ale wolałbym, żeby ominęła mnie (wątpliwa) przyjemność, na następnym GEKO, oglądania Stacha tańczącego na rurce:) Wystarczy jak na Twoją cześć wyleje całe piwo na MM-y którymi będziesz się nam chciał pochwalić.

PS.
W ramach gratulacji oznajmiam, iż projekt "S" jest w trakcie realizacji.
Hmmm... myślę, że modele, które miały być wydane jako MM powinny również, być w Twojej kolekcji.

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
15-12-07 23:10  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
kari   

A tak z czystej "polskiej " ciekawości mam pytanko:

- ilu jest szczęściarzy w Polsce, którzy posiadają pełen zestaw MM-ów od roku '57 do dnia dzisiejszego?

Z góry dziękuję za ujawniene (czyt. odpowiedź) :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024