FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
14-12-07 21:07  Wszystkie Małe Modelarze
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Szanowni Państwo.
Własnie dziś stalem się posiadaczem calej kolekcji Malych Modelarzy. Zbieranie ich rozpocząlem w 1977 roku. A więc mija 30 lat. Mam poczucie satysfakcji, że udalo mi się tego dokonac. I cieszę się, że nie sprzedalem swej kolekcji, gdy brakowalo mi kilkunastu modeli. Mysle, że jest to dobry prezent dla Malego Modelarza z okazji 50 lecia kolekcji.
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w uzupelnianiu kolekcji.
Informacja dla Gekonów - Wiecie czym to skutkuje.

--
gienek

 
14-12-07 21:12  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
Hook6   

 

Gratuluję Ci! Nie ma chyba nikogo na forum kto by kiedyś choć raz o tym nie pomarzył .... :-)
A Ty dopiąłeś swego.

 
14-12-07 21:25  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Gratuluję - to niezwykłe! Wprost nie do uwierzenia!

--
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
14-12-07 21:26  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

I ja rowniez. Teraz powinienes wrzucic fotke szafy, z jej zawartoscia :) Przy okazji zapytam, co bedziesz teraz kolekcjonowac? ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
14-12-07 21:33  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
Rylec 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 5

Nie mam szans by powtórzyć Twój wyczyn ;-(

Gratuluję, nogi by mi się ugięły z wrażenia gdybym zobaczył taaaaki komplecik ;-)

Pozdrawiam
R

--
coś się kończy, coś się zaczyna

 
14-12-07 21:34  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Drugi komplet ;-)
Gratulacje ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
14-12-07 21:36  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Rozumiem że i nr dodatkowy z 1960r Modele sylwetkowe reż posiadasz w swojej kolekcji

 
14-12-07 21:41  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Mam kilka pomysłów. Zbieram auta rosyjskie i radzieckie w skali 1:43. Mam ich kilkadziesiąt. I będąc w Rosji kupiłem kilka. Bede teraz uzupełnial tę kolekcje. A może jeszcze coś. Zobaczę.
Z nutką lezki w oczach oglądam ogloszenia, które wysylalem do czasopism modelarskich, że poszukuję MM. mam tez zrobione spisy poszukiwanych MM. Jeden ukazal sie w Fanatyku Kartonu. Nie pamiętam w którym roku. I wtedy dostałem od modelarza z Ostrowa Wielkopolskiego MM z Karasiem z lat 50-tych. Za nic, za to, że go poszukuję. I za to też chcę Jemu i innym podziękować.
Zdjęcie szafy dolączę. Wszystkie modele są w foliach.
Pozdrawiam

--
gienek

 
14-12-07 21:44  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
kari   

... i sowieckie wydanie MM-a z modelem 105-cio tysięcznika "Marszał Budionny" też ? :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
14-12-07 22:50  Odp: Wszystkie Małe Modelarze
mrymacki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

Ponieważ jestem tak samo nawiedzony to gratuluję serdecznie. Jedna rada, zamień folię na papierowe koperty i stawiaj wszystkie modele grzbietem do dołu. Jeszcze raz gratuluję - mi już niewiele zostało.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024