FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
12-12-07 14:07  [Technika] Pinceta - gdzie i jaką kupić?
Bartosz 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 1

Witam stanąłem przed nie małym problemem moja dotychczasowa pęseta mocno się zużyła i przyszedł czas aby wymienić ją na nową.
Tutaj napotykam na przeszkodę chciałbym kupić cos porządnego ale jednocześnie nie przekraczającego progu cenowego max 60zł długości około 13-15cm z wygięta końcówka
Najbardziej odpowiadał by mi taki kształt :



Znalazłem kilka stron jednak nic co by spełniało moje warunki


http://www.conrad.pl/glowna.php?art=808075&back=serch - za droga

http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?aukcja=&grupa_p=9&przedm=996019&grp=&f_pkt=&filtr_dost=5&sess_id=67828050 zastanawiam się nad tą… co sadzicie o tym wyborze ?


a można zna ktoś stronę gdzie można kupić dobry produkt za miarę rozsądne pieniądze ?

--

Pozdrawiam
_____



Post zmieniony (12-12-07 14:08)

 
12-12-07 14:33  Odp: Pinceta - gdzie i jaką kupić?
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Sprawdż w sklepie z narzędziami medycznymi, lub jak masz znajomego lekarza, to zapytaj. Może Ci załatwi:)
Pozdrawiam

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
12-12-07 14:43  Odp: Pinceta - gdzie i jaką kupić?
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Hej

Ja używam pęset z Firmy Xytronic, które normalnie pomagają elektronikom montaż elementów SMD i nie tylko.

Można je kupić w większości sklepów elektronicznych w Polsce, a przynajmniej na Śląsku nie mam z tym problemów, cena nie wysoka

Ja kupowałem tutaj:
http://www.nowyelektronik.pl/searchsklep.php?kat=NARZ%CADZIA&nazwa=P%EAsety

Wybór jest duży

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
12-12-07 14:43  Odp: Pinceta - gdzie i jaką kupić?
VETERAN   

BARTOSZU
proszę wrzucić w google pinceta chirurgiczna (z ząbkami) lub anatomiczna (bez ząbków)
i powodzenia W Pana linku była pinceta tytanowa.
Przykład
http://www.bazarek.pl/search.php/fraza,narz%EAdzia/
Pozdrawiam
VETERAN

 
12-12-07 14:51  Odp: Pinceta - gdzie i jaką kupić?
przemo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

ja kupiłem na stadionie dziesięciolecia w warszawie za 8 zł i jestem z niej bardzo zadowolony, wygląda na chirurgiczną bo leżała z innymi dziwnymi przyrządami-narzędziami co to u pana doktora kiedyś widywałem :D

--
----wyjęty z ram istnienia----

 
12-12-07 14:59  Odp: Pinceta - gdzie i jaką kupić?
waldi 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Ja też proponuję poszukać w sklepach z elektryką. Części narzędzia podzespoły elektroniczne itp . Ja w takim sklepie kupowałem o kształcie takim jak ta co cię interesuje. Ze stali nierdzewnej za kilkanaście złotych. Mieli spory wybór. W hurtowniach medycznych też mają ale ceny są znacznie wyższe Ja za prostą z ząbkami płaciłem 39 zł i to kilka ładnych lat temu.

--
Pozdrawiam

 
12-12-07 15:25  Odp: Pinceta - gdzie i jaką kupić?
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

W Castoramie kupiłem po 8 zł - prostą i zakrzywioną. Używam już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony.

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
12-12-07 15:48  Odp: Pinceta - gdzie i jaką kupić?
asdek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

http://www.dlapacjenta.pl/sklep/index.php/cPath/64_136/sort/2a/page/2

 
12-12-07 17:16  Odp: Pinceta - gdzie i jaką kupić?
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Klik Na zdjęciu zamazali nazwę producenta Topex, ale w tym przypadku sprzęt jest wart swojej ceny.

--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
12-12-07 17:42  Odp: Pinceta - gdzie i jaką kupić?
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Te topexy to szit ;]
Bartosz ja używam takich właśnie jak przedstawiłeś na zdjeciu, labolatoryjne ze stali nie rdzewnej, mam takich kilka, jeśli chcesz mogę Ci jedną odstąpić

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024