FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-06-07 14:43  [relacja] Yamaha MT-01
Marik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam, jestem tutaj pierszy raz, interesuje mi czy są tut miłośnicy jednośliadów (w sensie modeliarskim). Lubie jezdić i budować prawdziwe sprzęty, ale niestety z braku warsztatu postanowiłem przypomnięc sobie szkolne czasy. Po długich poszukiwaniach znaliazlem model Yamaha MT-01, i postanowilem jego zrobić i wystawić proces budowy na forumie. Oto początki:






pozdro
marik

--
Motocykle są wszędzie

 
08-06-07 15:18  Re: Modele motocykli
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Na koncie mam na razie tylko dwa ( myslę, ze za pare miesiecy to się zmieni;-) ) Budowane "od podstaw" w skali 1/25.
BMW R75 http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=35669&t=35397#reply_35669
Harley Davidson WLA http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=82201&t=62387#reply_82201
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
08-06-07 23:56  Re: Modele motocykli
vaR 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

heh no coż modelu nie sklejałem ale mam suzuki RF 600 R w skali 1:1 :P

 
10-06-07 21:23  Re: Modele motocykli
dancia   

kurde tesh bym chetnie sobie jakis modeli motocykla skleil :) zeby popatrzec wtedy kiedy kawasaki w garazu :)



dopisek moderatora
Dancia litosci , polecam lekturę 4 punktu regulaminu, który zaakceptowałeś rejestrując sie na Forum
"Przestrzegaj elementarnych zasad kultury oraz ogólno przyjętych zasad netykiety. Na naszym forum piszemy w sposób czytelny dla innych, stosując się do zasad gramatyki i ortografii języka polskiego. Wyjątkiem jest obecność polskich znaków diakrytycznych (ogonków) - te nie są wymagane, lecz mile widziane, więc prosimy o używanie ich w miarę swoich możliwości."

Pozdrawiam i liczę na rezygnację w przyszlości ze zwrotów typu: tesh, jush, boshe itp ;-)
Rajkub

 
10-06-07 23:29  Re: Modele motocykli
Marik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam
Dla chętnych, - oto link z modelami Yamahy do wycinania:
http://www.yamaha-motor.co.jp/global/entertainment/papercraft/index.html
Zrobiłem ramą - jutro będa fotki.
Pozdrawiam
Marik
P.S. też posiadam model 1:1 Hondy "Night Hawk CB550N" :-)

--
Motocykle są wszędzie

 
11-06-07 10:23  Re: Modele motocykli
Gern 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
 

Na razie ćwiczę na tych prostszych modelach Yamahy (ten czeka na deser). Silnik wygląda lepiej niż ten złożony przez twórców modelu (zwłaszcza te "żeberka" na cylindrach).

Jako człowiek widzącemu kolory inaczej niż większość nie przepadam za malowaniem modeli po pierwsze gdzieś mi znika pod tym wszystkim karton po drugie fizycznie nie jestem w stanie dobrać kolorów do czegokolwiek co nie jest białe czarne bądź niebieskie :).

Pozdrawiam i czekam na efekty dalszych prac.

 
11-06-07 15:10  Re: Modele motocykli
Marik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam, jak i obiecałem ciag dalszy relacii:


pozdrawiam
Marik

--
Motocykle są wszędzie

 
03-12-07 10:34  Odp: [relacja] Yamaha MT-01
Marik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam, po dłuzszej przerwie wznawiam relacje, niestety nie miałem możliwości robić zdjęcia w trakcie prac, to wykładam już gotowe dzieło, prosze mocno nie krytykować (pierszy model po 18 latach przerwy), ale uwagi mile widziane.

A na następnych zdjeciach postanowilem zrealizować projekt własny tobto M-72 , model będzie duży, w skali 1:10 szcegulowy, poniewaz projekt i montaz testowy idzie rownolegle a czasu nistety nie mam za duzo to będzie to długa droga ;-)



narazie to tyle, pozdrawiam

--
Motocykle są wszędzie

 
04-12-07 08:41  Odp: [relacja] Yamaha MT-01
Jacek J 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


 - 1

Witam
Bardzo fajnie wyszlo. Zdjecia (zwlaszcza przedostatnie mi sie podoba) tez fajne.
Jaka to skala ? Nigdzie nie znalazlem w opisie.

Pozdrawiam Jacek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024