FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
11-11-07 22:29  Odp: [Relacja] TKS od GPM - mocno zmieniony...
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dzięki - szkoda że nie udało się zajżeć przez tylne klapy.
BTW - wczoraj widziałem jak druga tankietka jeździ :-)))))

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
11-11-07 22:34  Odp: [Relacja] TKS od GPM - mocno zmieniony...
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

oo, to wstawili w końcu jej silnik??

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
11-11-07 23:14  Odp: [Relacja] TKS od GPM - mocno zmieniony...
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

tak - ale inny. Tyle że taki jak powinien, a nie ersatz. W oryginalnym jest za dużo roboty zeby go odpalić (wykonanie tłoków od nowa), trzeba poczekać - ale jak na złość właśnie tego elementu którego fotek szukam nie zdażyli założyć ;-)))

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
11-11-07 23:14  Odp: [Relacja] TKS od GPM - mocno zmieniony...
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

jeszcze kilka zdjęć, niestety nic ze środka..



wspominana przestrzelina na przednim pancerzu



i jeszcze rzut oka na gąski



przekazałem panu Jackowi Kopczyńskiemu że robisz model jego TKS-a - ucieszył się :)

a tak przy Święcie Niepodległości będąc krótka informacja - w tym egzemplarzu tankietki zginęło naszych 2 żołnierzy w 1939....
[**]

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
20-11-07 23:05  Odp: [Relacja] TKS od GPM - mocno zmieniony...
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Michał dla Ciebie jako znawcy tematu taka oto perełka w prezencie.
[URL=www.fotosik.pl][/URL]

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
18-02-08 23:49  Odp: [Relacja] TKS od GPM - mocno zmieniony...
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Cześć

Żeby niebyło że nic nie robie. Pomyślałem że ożywie relacje i wkleje jakieś fotki. Robione komórką więc World Press Photo to one nie zdobędą :-)
Na razie paćkam sobie karalucha rdzą i czasem coś dokleje :-). Wiele nie zrobiłem od ostatniego wpisu bo czasu mało i natchnienie uleciało...

Na zdjęciach wszystkie elementy wklejone. Przeniesienie napędu oryginalne, nieseryjny silnik, chłodnica, zbiornik paliwa i siedzisko charakterystyczne dla tego egzemplarza w wersjach finalnych :-) (tylko chłodnica będzie zakryta od tyłu.)
W środku brakuje pedałów, stojaka wentylatora z osłoną chłodnicy, akumulatora i kierownicy i stacyjki z kluczykiem :-).


Na razie grzebie przy układzie jezdnym i czekam na zdjecia paru elementów, które pozwolą mi zamknąć bude.
Tyle na dzisiaj, narka :-)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
19-02-08 09:30  Odp: [Relacja] TKS od GPM - mocno zmieniony...
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Wygląda jak by naprawdę był zardzewiały :-)

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
29-02-08 23:55  Odp: [Relacja] TKS od GPM - mocno zmieniony...
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam

W domu pojawiła się nowa zabawka, więc chciałem zobaczyć czy potrafi robić zdjęcia modeli :-)

Wanna wygląda tak::

Wszystko w środku wklejone. doszły pedały, kolumna kierownicy i stacyjka z podstawką.

W międzyczasie kleje zawieszenie, które na tą chwile wygląda tak:
(koła nie są przyklejone)
Chyba będę troche przemalowywał, bo mimo wszystko powinno być troche mniej rdzy. Na tych podłużnych elementach wychodzi sporo zielonkawej farby.


zbliżenie na pedały. W powiększeniu strasznie to wygląda... ale w realu fajnie :-)



zbliżenie na kluczyki w stacyjce :-)


pzdr
Michał

--

Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

Post zmieniony (01-03-08 00:00)

 
13-06-09 16:08  Odp: [Relacja] TKS od GPM - mocno zmieniony...
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam

Czas zakończyć relacje. O modelu nie zapomniałem, dłubałem sobie czasami przy nim, ale efekty nie nadawały się do publikacji. Po prostu mało się zmieniało. Dopiero zbliżający sie wyjazd na Wrocławskie Spotkanie Modelarzy Kartonowych dał mi kopa i postanowiłem dokończyć model. Miałem praktycznie wszystko zrobione, trzeba było tylko złożyć to do kupy i pomalować.
Po uzupełnieniu wnętrza, zamknąłem budę, zrobiłem łby śrub, pomalowałem całosć, zamontowałem podwozie, poprawiłem malowanie. Potem rozebrałem i przerobiłem górne klapy na otwarte bo za dużo zasłaniały i model skończony :-) Prościzna, a tyle czekałem na dokończenie :-)
Poniżej galeria końcowa.











A pochwale się, co mi tam :-)
Ponizej efekt wizyty we Wrocławiu, GrandPrix i tytuł SuperGEKOna :-)

Moje pierwsze nagrody za modele w życiu :-) Ale sodówa mi chyba nie uderzy ;-)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

Post zmieniony (20-04-24 13:30)

 
13-06-09 16:15  Odp: [Relacja/Galeria] TKS od GPM - mocno zmieniony...
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

Jak prawdziwy! :) Szacun za takie wykonanie, hehe :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024