FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
03-10-07 09:31  Odp: [Zapowiedź]Fantom Model nr 2
ROBO 

 - 10

...jeden model i dwie skale, to wspaniała sprawa !! jest przynajmniej wybor dla kazdego ,oby stało sie to norma :)
napewno wyjdzie piekny model ,jak w przypadku Repulse'a ....

 
03-10-07 09:55  Odp: [Zapowiedź]Fantom Model nr 2
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Artur, a skoro mowa już o tobie: co z Repulsem w 1:200? Ludziska rzuciliby się na taki model jak Dode ... :)

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
03-10-07 17:27  Odp: [Zapowiedź]Fantom Model nr 2
Marcin_BM 

 

Wreszcie, co do skali to też dobry pomysł chociaż dla mnie jedyna słuszna to 1:200 :D

 
03-10-07 18:07  Odp: [Zapowiedź]Fantom Model nr 2
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Kiedy premiera?

--
serwusik

 
06-10-07 10:24  Odp: [Zapowiedź]Fantom Model nr 2
Stachowitz 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No kurcze no... fajna sprawa... I znów drenaż kieszeni... Zdaje sobie sprawę, że to może za wczesne pytanie ale jaka będzie - orientacyjna - cena?? I dołączam się do pytania o premierę okrętu?? I jeszcze jedno - czy będzie to model przedstawiajacy okręt w trakcie operacji A-go czy też bitwy w Zatoce Leyte a dokładnie w pobliżu wyspy Samar??
Pozdrawiam i cieszę się jak cholera!!

 
08-10-07 13:13  Odp: [Zapowiedź]Fantom Model nr 2
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


syjek: no fakt, Repulse'm w 1:200 trzebaby sie zająć, ale im dłużej patrzę na ten model, tym więcej znajduję rzeczy do poprawienia w skali 1:200. W 1:300 było ok, ale... Więc potrzebny jest czas, a ten (na razie) wolę przeznaczać na nowy model.

Lelum Palelum : nie wiem kiedy będzie premiera, bo nie wiem ile czasu będę mógł przeznaczyć na hobby i projektowanie. Z tym bywa różnie.

Stachowitz: nie wiem ile bedzie kosztował model, bo jeszcze nie wiem ile mi wyjdzie arkuszy i jak wzrosły ceny druku. Dane z drukarni mam sprzed roku. Ale cena nie będzie większa niż w innych wydawnictwach.

Stan ma być na moment zatopienia, 50 działek 25 mm itd. Czyli Zatoka Leyete.

 
08-10-07 18:50  Odp: [Zapowiedź]Fantom Model nr 2: Suzuya
wichura3 

 

Niech Boski Wiatr przywieje model na półki sklepowe.

 
08-10-07 21:25  Odp: [Zapowiedź]Fantom Model nr 2: Suzuya
ROBO 

 - 10

Fantomie, czy planujesz wydac wiecej krazkow Cesarskich ...
I odnosnie Repulse'a...czy nie myslałes o wydaniu "Renowna " po modernizacji .....ładnie by sie oba prezentowały :)


pozdr.

 
09-10-07 13:11  Odp: [Zapowiedź]Fantom Model nr 2: Suzuya
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fantom - wiesz , że od dawna trzymam kciuki za SUZUYA!!!
Wytrwałości i czasu!!!!!
:-)

--
MacGregor

 
09-10-07 15:21  Odp: [Zapowiedź]Fantom Model nr 2: Suzuya
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dzięki Guru za dobre słowo. Wytrwałości nie powinno zabraknąć, z czasem już gorzej, ale Suzuya zostanie zwodowane i mam nadzieję, że nie będzie to ostatnio krążownik IJN.

ROBO, wydać to nie problem, problemem jest opracować model. HMS Renown wbrew pozorom to w 90% inny okret niż Repulse, więc to, że mam gotowego Repulse niewiele mi pomaga. Ale jeżeli nikt prędzej nie opracuje tego okętu w skali 1:300/1:200, to pewnie się z nim kiedyś zmierzę.

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024