FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
18-11-07 21:23  Odp: [Relacja] Jak 3 - Orlik
Toni 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Qn jeszcze raz dziękuję;-)))bardzo mnie to cieszy gdyż zaoszczędzi mi to kosztownych wypraw do miasta.

Pozdrawiam Toni

--
Na macie:
P-38H Lightning
Na półce:
P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Jak 3 (Orlik)

 
24-12-07 08:10  Odp: [Relacja] Jak 3 - Orlik
Jarek 

 

Toni. Świetna robota.Dłonie same składają się do oklasków.Pozdrawiam.

 
24-12-07 10:29  Odp: [Relacja] Jak 3 - Orlik
Toni 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Dziękuję Jarku!;-))) Jak udało Ci się do niej dogrzebać?-))Obiecuję że już niedługo galeria końcowa.Korzystając z okazji chciałbym wszystkim życzyć Wesołych,Zdrowych i Pogodnych Świąt! Niech magia tego szczególnego dnia sprawi że urzeczywistnią się Wasze marzenia zarówno te związane z naszą pasją jak i te osobiste.I niech ta niepowtarzalna atmosfera spokoju i życzliwości panuje zawsze na tym forum.Tego z całego serducha gorąco Wam wszystkim życzę!!!

Pozdrawiam Toni

--
Na macie:
P-38H Lightning
Na półce:
P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Jak 3 (Orlik)

 
16-01-08 17:25  Odp: [Relacja] Jak 3 - Orlik
Toni 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Witam!!!
Czas najwyższy by przerwać to długie milczenie a lenistwu które mnie w ostatnim czasie dopadło powiedzieć zdecydowanie "NIE"!-;))).Wziąłem się więc do pracy i tak oto budowa jaczka dobiegła końca.Mam nadzieję że Gieroj Nosow nie postawi mnie do raportu za to że tak długo musiał czekać na swoją maszynę.Tak więc przedstawiam Wam finalny produkt zakładów Toni&Manufactures:




Jak łatwo zauważyć spróbowałem pobawić się trochę pastelami ale nie jest to lekki kawałek chleba i czeka mnie jeszcze wiele pracy aby osiągnąć pożądany efekt.;-)))żeby nie zepsuć modelu ograniczyłem więc brudzing do paru "okopceń".
Sam model sklejało się bardzo przyjemnie.Spasowanie części wręcz wzorcowe.Jedyny problem miałem przy montażu owiewki ale tak to jest gdy się nie ma orginalnych wytłoczek.
Co do instrukcji nie będę się wypowiadał bo za bardzo jej nie czytałem.Wystarczyły mi rysunki montażowe których jest dostateczna ilość i są nad wyraz czytelne.Do kolorów i kartonu także nie można mieć zastrzeżeń a delikatne ślady eksploatacji dopełniają te pozytywne wrażenia.
Brawo Łukasz !!!Brawo Orlik!!!
Wiem że to nie allegro ale nie mogę się powstrzymać......GORĄCO POLECAM!
Na koniec jeszcze małe porównanie a przy okazji próba usprawiedliwienia się z tak długiej budowy.A6M3 kleiłem równolegle z Jakiem stąd takie ślimacze tempo.Wybaczycie?
A tak prezentują się oba "Fuczkoloty"(bez urazy Łukasz)razem:

To by chyba było na tyle.Bardzo dziękuję wszystkim którzy odwiedzali moją relację.Dziękuję za rady,uwagi i ciepłe słowa.A teraz czas chyba brać się do roboty więc do zobaczenia w następnej relacji.

Ps.
Planuję założenie galerii A6M3 Zero i małe pytanko.Czy macie jeszcze cierpliwość oglądać te moje wypociny?
Ps.2
Zdjęcia wstawiałem przy użyciu Linkera,jak widać program działa i to jak!!!Dzięki Syzyf!!!

Pozdrawiam Toni

--
Na macie:
P-38H Lightning
Na półce:
P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Jak 3 (Orlik)

 
16-01-08 19:43  Odp: [Relacja] Jak 3 - Orlik
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Oba modele prezentują się super! Gratuluję wykonania!!!

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024