FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
26-09-07 23:13  Odp: [Galeria] Stug 40F - GPM 85
Robert_B 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 4

Paski są za krótkie z dwóch stron, tak zostały zaprojektowane. Brakujące kawałki starałem sie zamaskować materiałem. Koła rzeczywiście się rozjeżdzają. Za często był ogladany przez mojego syna. Do końca to nie jest jego wina, bo wachacze mogłyby być trochę mocniejsze. Probuję brzdąca wciągać w klejenie, co mi się czasami udaje. Kilka modeli już zrobiliśmy. Smaruje klejem co się tylko da, a potem biega z nimi po pokoju i robi wypadki.



Kilka moich modeli było w poczekalni. Między innym w standardzie był wykonany Panzer II, Panzer 38(t) i Panzer III. W tym ostatnim wykonałem własne gąsienice i karnistry. Jeżeli dzisiaj zdąże to umieszczę galerię ze zdjęciami Ferdynanda na forum.

Pozdrawiam

Robert

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Galeria] Stug 40F - GPM 85  nowe
Robert_B 2094 25-09-07 23:29
 Odp: [Galeria] Stug 40F - GPM 85  nowe
Rylec 279 26-09-07 12:45
 Odp: [Galeria] Stug 40F - GPM 85  nowe
Precyzyjny 235 26-09-07 14:11
 Odp: [Galeria] Stug 40F - GPM 85  nowe
Piterpanzer 363 26-09-07 16:42
 Odp: [Galeria] Stug 40F - GPM 85  nowe
Robert_B 892 26-09-07 23:13

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024