FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-09-07 23:29  [Galeria] Stug 40F - GPM 85
Robert_B 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 4

Witam,

Od 10 lat obiecuję sobie, że zrobię porządne gąsienice. Mam nadzieję, że ten dzień kiedyś nadejdzie.

Pozdrawiam,

Robert





 
26-09-07 12:45  Odp: [Galeria] Stug 40F - GPM 85
Rylec 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 5

Faajny komentarz ;))

Ciekawa sprawa, chyba pierwszy raz mam okazję oglądnąć ten model.
Na minus rzuca mi się sprawa kół, chyba ciut za bardzo niektóre z nich "rozłażą się" no i jeszcze sprawa gąsienicy, nie wiem czy to ta tkanina tak wjechała pod koła czy też po prostu tam jest przerwa w pasku.

Pozdrawiam
(też kiedyś mam zamiar zrobić porządne gąsienice;)

--

coś się kończy, coś się zaczyna

Post zmieniony (26-09-07 12:46)

 
26-09-07 14:11  Odp: [Galeria] Stug 40F - GPM 85
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Tam na pewno jest przerwa w pasku. Mnie się wydaję, ze Robert B. tymczasowo (na potrzeby zdjęcia) nałożył na koła gąsienice od jakiegoś innego modelu, ale nie były one wystarczajaco długie.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
26-09-07 16:42  Odp: [Galeria] Stug 40F - GPM 85
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Też robiłem ten model,tyle ,że został waloryzowany i zmieniony do wersji stug IIIF8.
Precyzyjny gąsienice są z tego modelu,ale występowały w postaci dłuższego i krótszego paska na taśmę.Może Robert połączył 2 krótsze paski i stąd brakujący odcinek.Ciekawe jak wygląda taśma po drugiej stronie.Samo malowanie modelu .pstrokate jest odwzorowaniem kamuflazu pojazdu z frontu włoskiego.Robert jaki kolejny model starej edycji w standardzie masz jeszcze w kolekcji?

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
26-09-07 23:13  Odp: [Galeria] Stug 40F - GPM 85
Robert_B 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 4

Paski są za krótkie z dwóch stron, tak zostały zaprojektowane. Brakujące kawałki starałem sie zamaskować materiałem. Koła rzeczywiście się rozjeżdzają. Za często był ogladany przez mojego syna. Do końca to nie jest jego wina, bo wachacze mogłyby być trochę mocniejsze. Probuję brzdąca wciągać w klejenie, co mi się czasami udaje. Kilka modeli już zrobiliśmy. Smaruje klejem co się tylko da, a potem biega z nimi po pokoju i robi wypadki.



Kilka moich modeli było w poczekalni. Między innym w standardzie był wykonany Panzer II, Panzer 38(t) i Panzer III. W tym ostatnim wykonałem własne gąsienice i karnistry. Jeżeli dzisiaj zdąże to umieszczę galerię ze zdjęciami Ferdynanda na forum.

Pozdrawiam

Robert

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024