FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
18-09-07 11:40  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
czessek   

Jeszcze tytulem wyjasnienia naleze do starszych wiekiem '" sklejaczy " wierzcie mi jest sporo ludzi ktorzy sklejaja modele kartonowe dlatego ze to lubia i ciesza sie ze takie forum istnieje ., sam do nich naleze ogladam forum duzo sie ucze podziwiam wspaniale wykonane modele, jak i poczatkujacych modelarzy i fajnie jest !Forma prezentacji i funkcjonowania forum w obecnym ksztalcie zupelnie mi odpowiada .Pzdrawiam

--

 
18-09-07 14:55  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wacek
> A mi brakuje mechanizmu, który przerzucałby mnie do pierwszego
> nieprzeczytanego posta (po kliknięciu oznaczenia o nowych postach np.)

To jest możliwe "prawie tak jak chcesz" i w takim stanie, jak jest dzisiaj, ale straszliwie niewygodne. Trzeba wyświetlać listę tematów jako "drzewo" i wtedy widac znaczniki "nowe" przy konkretnych nieprzeczytanych postach. Jest to jednak strasznie niewygodny widok. Ale w sumie - ciekawy pomysł. Nie wiem czy realny do wykonania, bo to znowu więcej ciastek, a one są jak widać niewdzięczne ;-) Niestety - skrypt naszego forum - tzn. wiele ustawień i stanów widoków opiera się właśnie na ciasteczkach - może rozwiązaniem będzie zmianić to i w ogóle te usatwienia przenieść do bazy... To by wiele problemów rozwiązało i otworzyło nowe możliwości parametryzowania forum - tak jak jest w nowszych skryptach.


GrzechuO
>...............przydałaby się również 'Wyloguj'

Jest 'wyloguj'. Tyle, że słabo widoczna, bo na dole strony. To można by jakoś załatwić...


> ...ndywidualnie ustawiana przez użytkownika w profilu ilość postów na
> stronie w widoku stronicowanym.

Do zrobienia, ale nie wiem kiedy...


Tu kończą się życzenia i pomysły, a zaczynają miłe rozmówki i dygresje ;-)

--------------

Zajonc Poziomka
> A mi na forum brakuje Ojca Dyrektora w roli modelarza a nie tylko w roli admina

Qrchak
> Modelarzy w roli modelarza też nie za wielu....

radomir
> Drodzy forumowicze nie dajmy się zwariować. Dla niektórych bycie na forum i
> ta cała otoczka jest ważniejsze niż samo klejenie

Zdzisław
> Za dużo czasem jest "bicia piany". Bardzo dużo jest też moim zdaniem postów
> "komercyjnych".

Janek
> Według mnie to wystarczy tych zmian,

Rajkub
> dojdziemy do miejsca, ze Forum będzie za nas sklejało modele ;-)

MARIUSZ
> wciąż jestem bardziej modelarzem , niż wyjadaczem forumowo-komputerowym ;-)


Hu hu! :-) dla mnie to sygnał, że trzeba powoli zamykac ten wątek. Zainteresowani moją prośbą napewno zdążyli się tu wypowiedzieć i ciągnięcie tej listy życzeń powoli traci sens. Za wszelkie merytoryczne wypowiedzi ogromnie dziękuję, za wskazówki, uwagi, pomysły - i te w tym wątku i te na priv - szczególnie za listy dotyczące spraw technicznych i problemu ciasteczkowego. Na listy powoli odpowiadam, Ci którzy nie dostali ode mnie maila z odpowiedzią - na pewno go jeszcze dzisiaj dostaną - postaram się.

Ten wątek otworzył mi oczy na wiele spraw i problemów. Na pewno będę starał się korzystac z Waszych pomysłów - ile z nich wprowadzę i kiedy - tego jeszcze nie wiem. Teraz najważniejszą sprawą jest dla mnie 100% zakończenie mechanizmu filtrów, który cały czas modyfikuje "na żywo", a drugim torem idą bardzo sprawnie wspólne prace nad przerabianiem tematów oraz cały czas nad podziałem samych filtrów w różnych działach (DZIĘKI! Ci do których to kieruję wiedzą, że to do nich, a Ci którym niestety nie mogę podziękować, bo ...nie mam za co - chociaż liczyłem na ich pomoc - też wiedzą ;-) ).
Druga ważna rzecz to pewne poprawki, które mi zostały w związku z wprowadzeniem stronicowania - nie ze wszystkiego jestem jeszcze zadowolony... Muszę też teraz przysiąść ogólnie do poprawek widoków i kosmetyki - po kolei przyjrzeć się wszelkim dziwadłom i rozjechanym formularzom i je powygładzać ;-) No i te ciastka....
Myślę więc, że teraz troche przystopuje z kolejnymi nowościami i zajmę się poprawkami tego co juz jest. Jak się z tym jako tako uporam to będę sięgał do tego wątku i z niego korzystał :-) Jak czas pozwoli i zdrowie to może już niedługo :-)

Wątek zamykam wieczorem i do tego czasu spóźnialscy mogą się jeszcze dopisywać.

Edit: A zapomniałem... - za pochwały też bardzo dziękuję, chociaż naprawdę uważam, że na nie nie zasługuję i są dla mnie trochę krępujące..., raczej zasługuję na ochrzan, że za takie podstawowe zmiany tak późno się wziąłem i skazywałem Was na niewygody i np. na ...banicję? ;-) W każdym razie nawiększą dla mnie pochwałą i przyjemnością jest czytać jak ktoś pisze o forum - NASZE FORUM :-) To mi daje pozytywnego kopa i mam wtedy chęć do pracy. Dzięki :-)

--

 
18-09-07 17:47  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Yeti 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 6

Witam!
A ja to poprosiłbym o taki "automat", który już podczas wpisywania listu (w tym białym okienku, w którym właśnie piszę :) ) wyłapywałby i podkreślał błędy ortograficzne. Byłby chyba przydatny.
Za wszystkie zmiany już wprowadzone - raz jeszcze wielkie dzięki!
Pozdrawiam
PrzemekK

--

 
18-09-07 18:12  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

DOKŁADNIE, te błędy są dobijające! Czasami wygląda to tak jakby ktoś je specjalnie robił.

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
18-09-07 18:33  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Taki "automat" już istnieje, korzystałem z niego jak mi "ć" nie wyskakiwało.
Dla Firefoxa tutaj do pobrania słowniki (w IE też mi to samo działa - nie wiem czy to ten sam słownik EDIT - właśnie piszę spod IE 7 niestety słownika nie mam ;-( )
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/browse/type:3

--

Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)


Post zmieniony (18-09-07 18:39)

 
18-09-07 18:48  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

To może też automat, który za nas i sam napisze ? ;-))

--


 
18-09-07 20:51  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Yeti
> A ja to poprosiłbym o taki "automat", który już podczas wpisywania listu (w tym białym
> okienku, w którym właśnie piszę :) ) wyłapywałby i podkreślał błędy ortograficzne.

ufff ;-) Jakoś nie jestem przekonany do tego pomysłu, ale zapisałem. Tobie Yeti chyba takie narzędzie nie jest za bardzo potrzebne - błędów nie widzę ;-)


Pisałem po południu, że chciałbym zamknąc wieczorem ten wątek i to teraz czynię. Dziękuję wszystkim raz jeszcze za zabranie głosu :-)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024