FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
16-09-07 16:51  Odp: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Toni 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Witam po wakacyjnej przerwie.Czas najwyższy by coś pokazać bo długo mnie nie było.
Jak mawiał Owidiusz "Finis coronat opus":-tak kochani będzie to już koniec tej relacji a na ile zwieńczy to "dzieło" oceńcie sami,czas więc na fotki:



A teraz mała konfrontacja z wrogiem:

Słów jakie wyrwały się z ust tego niemieckiego pilota na widok tego monstrum nie będę przytaczał,każdy doskonale może sobie to wyobrazić.
Podsumowując model sklejało się bardzo przyjemnie.Spasowanie części wręcz wzorcowe.Nie zauważyłem także żadnych różnic kolorów a do kartonu też nie można mieć zastrzeżeń.Jest to po prostu spełnienie moich młodzieńczych marzeń o szczegółowo opracowanym samolocie.Pamiętacie zapewne te czasy gdy samolotom brakowało wyposażenia kabin,wnęk podwozia etc.
A tutaj dostajemy do rąk model szczegółowo opracowany,genialnie zaprojektowany i pięknie wydany.Czegóż więcej potrzeba takiemu prostemu sklejaczowi jak ja -nic tylko podziękować autorom oraz wydawcy za realizację tych marzeń i życzyć sobie i nam wszystkim jak najwięcej takich opracowań na naszym modelarskim rynku.
I żeby nie być posądzonym o jednostronność podziękowania te skierowane są do wszystkich wydawców którym leży na sercu zaspokajanie naszych modelarskich marzeń a o istnieniu których dowiedziałem się dopiero z internetu.Kleję modele Pana Halińskiego z prostego powodu , tylko do nich miałem dostęp gdyż tylko one były w moim kiosku.Dopiero teraz mogę się przekonać jakie postępy poczyniła konkurencja budując A6M3 z Orlika i muszę przyznać jestem mile zaskoczony poziomem tego opracowania.
Na resztę też kiedyś przyjdzie pora jak mi życia wystarczy(he he).
Dla wytrwałych którzy dotrwali do końca jeszcze parę fotek w plenerze-dużo powiedziane ale nie wymagajcie od dziadka by gonił po osiedlu z samolocikiem i robił mu fotki.




Dziękuję wszystkim odwiedzającym moją relację.Prawie trzy tysiące odsłon toż to prawie kosmos gdyż do tej pory oprócz rodziny jedynym recenzentem mojej pracy był ksiądz chodzący po kolędzie(he he).
Dziękuję za ciepłe słowa i krytyczne uwagi.Dzięki Marzen za linki i zdjęcia a przede wszystkim za mobilizację do klejenia bo bez niej kto wie jak długo bym go robił.
Pozostaje mi jeszcze przeprosić tych których ta relacja rozczarowała.Następnym razem (o ile taki będzie) postaram się poprawić.
Uffff.......to już naprawdę koniec i dalszemu ciągowi już dziękuję.


Pozdrawiam wszystkich serdecznie Toni

--
Na macie:
P-38H Lightning
Na półce:
P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Jak 3 (Orlik)

 
16-09-07 17:46  Odp: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Rewelacja!!!

--

 
16-09-07 17:59  Odp: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Marcin G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Thunderbolt to jednak kawał maszyny. Widać w zestawieniu z Messerschmittem...Jako współautorowi opracowania miło mi, że ten model dostarczył Ci tyle frajdy!

--




Pozdrawiam!
------------------------------------------------------------------------------
"Nie możesz w życiu mieć wszystkiego. Gdzie byś to trzymał?"

Post zmieniony (16-09-07 22:08)

 
16-09-07 20:33  Odp: [Relacja] P-47D-25 Thunderbolt (AH)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Bardzo ładnie, gratuluję. Fajnie wygląda przy 109-tce;]

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
16-09-07 20:48  Odp: [Relacja] P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Fajnie. Jak tata z synem.

--
serwusik

 
16-09-07 21:33  Odp: [Relacja] P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

He ten tata za czasów wojny nieźle lał synka :P Maszyna robi wrażenie, gratuluję, tylko pozazdrościć umiejętności.
pozdrawiam
Piotr

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
16-09-07 21:37  Odp: [Relacja] P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

No ładnie Toni. Widzę ,że kiedy ja się męczę ze Spitem to ty sobie nieźle poczynasz klejąc takie śliczności.Gratuluję i czekam na kolejną odsłonę (czyżby Spitfire?).

Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
16-09-07 22:53  Odp: [Relacja] P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Toni 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Dziękuję koledzy za to ciepłe przyjęcie moich wypocin nawet w najśmielszych snach nie spodziewałbym się takiej reakcji.Jest mi tym bardziej miło że nawet sam współautor tego modelu odwiedził moje skromne progi.Jeszcze raz dzięki Marcin za te wspaniałe modele.
Partyzant Tobie też idzie nieźle,pytasz co następne?Spita już mam ale nie ośmielę się go na razie pokazać po tym czym uraczył nas Marcin.Teraz aktualnie pracuję nad A6M3 naszego kolegi Lazarusa(Łukasza F.) i nawet nieźle to wychodzi.

Pozdrawiam Toni

--
Na macie:
P-38H Lightning
Na półce:
P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Jak 3 (Orlik)

 
17-09-07 00:03  Odp: [Relacja] P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Marzen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Toni, Twój dzban jest piękny - widziałem już wcześniej fotki, dzięki Twej uprzejmości, ale jeszcze raz publicznie pogratuluję pięknego modelu. Kawał dobrej roboty.
Ja tam swojego pokątnie też już zaczynam wycinać ;-)

 
17-09-07 19:34  Odp: [Relacja] P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Ech. pięknie wyszedł, szczere gratulacje:) Zaglądałem cichaczem, i bardzo mnie sie podobało;)

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024