FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
18-09-07 00:05  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
GrzechuO   

Jest opcja 'Zaloguj', dla pełnego profesjonalizmu przydałaby się również 'Wyloguj' - oczywiście z możliwością dalszego anonimowego przegladania forum.

Z 'wodotrysków' indywidualnie ustawiana przez użytkownika w profilu ilość postów na stronie w widoku stronicowanym. Ale to, o ile jest w ogóle możliwej, dopiero jak już będzie Ci się mocno nudziło po zrobieniu priorytetowych zmian :-)

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
18-09-07 02:22  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


A mi na forum brakuje Ojca Dyrektora w roli modelarza a nie tylko w roli admina

 
18-09-07 07:24  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Modelarzy w roli modelarza też nie za wielu....

--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
18-09-07 07:41  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Drodzy forumowicze nie dajmy się zwariować. Dla niektórych bycie na forum i ta cała otoczka jest ważniejsze niż samo klejenie, nie mam nic przeciwko temu ale niechciał bym aby ten trend był dominujący. Tak samo ankiety co powiino zostać wydane - przy kilkuset dostępnych modelach, weśmy się lepiej za klejenie - Autoironia ! :)
No właśnie, popieram Qrchak'a

 
18-09-07 08:00  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
czessek   

moim skromnym zdaniem jest dobrze! niczego mi nie brakuje pozdrawiam

--

 
18-09-07 09:12  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Gratuluję Konradowi tego Forum, oraz chęci kontynuacji ulepszeń. To oznacza, że Forum "żyje". Nie zgadzam się na rewolucyjne zmiany szaty graficznej, bo obecna ma już swoją tradycję. Jak "wejdę" na Nasze Forum, to wiem gdzie jestem.
Brakowało mi dotychczas grupowania postów. Lubię oglądać galerie gotowych modeli - przed podjęciem decyzji, który model będzie dla mnie tym następnym. Zobaczcie jak mały jest procent postów o "skończonych" modelach w stosunku do ogólnej liczby pozostałych. A "prawdziwego modelarza poznaje sie po tym ...". Za dużo czasem jest "bicia piany". Bardzo dużo jest też moim zdaniem postów "komercyjnych". Rozumiem, że informowanie jest potrzebne - ale chodzi mi o proporcje.
Dlatego cieszę się z możliwości filtrowanie postów forum ogólnego. Jest to krok we właściwym kierunku.

Pozdrawiam,
Zdzisław

 
18-09-07 09:20  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Według mnie to wystarczy tych zmian, popieram wypowiedź Radomira i Zdzisława.
Kleję dalej.
Pozdrawiam Janek

--

 
18-09-07 10:12  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Powściągnijmy może swój koncert życzeń bo dojdziemy do miejsca, ze Forum będzie za nas sklejało modele ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
18-09-07 10:18  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
kari   

Rajkub, o jakie "morze" Tobie chodzi? :-)



dzięki , ale mi wstyd ;-)
Rajkub

 
18-09-07 11:17  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Wodzu!
Dla mnie , komputerowego laika ( hłe,hłe) , zaistniałe zmiany są niesamowite, przytłaczające i sięgające ( jak dla mnie ) w XXII wiek!
Jak sam się zorientowałeś ( trzepnąwszy mnie od razu po łapkach - vide wątek o Komisbrodt'cie ) nie wszystkie zmiany dotarły do mojej osłabionej jaźni...
Ale gryząc się w duchu przez kilka dni wytłumaczyłem sobie to w ten sposób , że: wciąż jestem bardziej modelarzem , niż wyjadaczem forumowo-komputerowym ;-)

Teraz Nasze Forum jest naprawdę nowoczesne!
Dziękuję uprzejmie!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024