FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
17-09-07 12:25  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Popieram Hooka, więcej modelarek wprowadziłoby bardziej przyjazną i radosną atmosferę..;)
Na forum niczego nie brakuje, przydałoby się więcej relacji z klejenia okrętów, galerii, (najlepiej okrętów), mniej dyskusji, kłótni, etc, więcej zabawy, przymrużenia oka na to nasze radosne hobby...Ale to już od nas zależy...

--
Sven

HMS Ark Royal

 
17-09-07 12:46  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Powiadamianie o wpisach na GG :)

--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
17-09-07 13:13  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

> sledzenie wątku z powiadomieniem na meila o nowym poscie

z tym jest problem od 2(?) lat i niestety nie jest to zależne ode mnie - bardzo nad tym boleję, tym bardziej, że mechanizm jest i kiedyś on działał...


> mozliwosc wyswietlenia jednym kliknieciem wszystkich postow wybranego autora po wejsciu na profil

będzie coś takiego, ale bardziej ukierunkowane raczej na wątki i ich rodzaje, a nie posty. ten mechanizm mam już prawie skończony i myślę, że zadowoli wybredne gusta ;-)


> Powiadamianie o wpisach na GG :)

Myślę o tym i bardzo mi sie to podoba, ale mogę miec trudności podobne jak w przypadku mechanizmu związanego z powiadomieniami na maila.

--

 
17-09-07 13:57  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

A ja tak niesmialo bym prosil o poprawe funkcjonowania forum w Operze, poniewaz sam formularz wysylania odpowiedzi na dany temat rozjezdza sie jak plany naszych politykow :)

edit: aha skleroza nie boli - pod Opera dodatkowo po wyslaniu postu wszystkie tematy sa oznacozne ze sa w nich nowe wiadomosci - ale nie wiem czy tak po prostu silnik forum nie zachowuje sie :)

--

Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

Post zmieniony (17-09-07 13:59)

 
17-09-07 14:02  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

myh napisał:

> A ja tak niesmialo bym prosil o poprawe funkcjonowania forum w
> Operze, poniewaz sam formularz wysylania odpowiedzi

Tak, wiem o tym. Wreszcie niedawno sobie zainstalowałem Operę i zdrętwiałem jak zobaczyłem pewne rzeczy ;-) Formularz poprawię na pewno. Gorzej z rozsuwaniem się pewnych elementów tabeli przy formularzach filtrów... Tu mam problem ze stylami i nie mogę znaleźć uniwersalnego sposobu, który by sie sprawdzał w każdej przeglądarce.


> pod Opera dodatkowo po wyslaniu postu wszystkie tematy sa oznacozne ze sa w
> nich nowe wiadomosci

Dziwne. Sprawdzę to.

--

 
17-09-07 14:11  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ja pod IE mam w tej chwili to samo. Rano były zaznaczone tylko niektóre posty, teraz wszystkie są zaznaczone jako nowe. Nie wiem co jest przyczyną, nie przeszkadza mi t w niczym, bo śledzę forum na bieżąco :)) Ale o fakcie informuję.

Co jeszcze zmieniać? Jak dla mnie wszystko jest OK. Najbardziej brakowało stronicowania - zmuszało do kontunułowanai relacji w nowych wątkach. Teraz dla mnie jest już wszystko, co potrzeba, a nawet więcej ;-)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
17-09-07 14:17  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

QŃiu ale tylko pod IE 7.0 - nie pomaga nawet usunięcie cookies, z tego powodu przeszedłem na stałe do Firefox'a

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
17-09-07 15:19  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Tak - automatyczne tłumaczenie polskich postów na język angielski a angielskich na polskie tak aby wszystkie wpisy były dwujęzyczne - czyli okno na świat. Wiem, że temat nie jest łatwy.

--
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
17-09-07 15:22  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Marzen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Konradusie, a czy nie można by sobie ustawiać w profilu, że od razu mam wyświetlane wątki ze stronnicowaniem ? Bo za każdym razem klikam na temat, a nie na stronę i potem muszę wracać do listy wątków i tam trafiać w 1szą stronę :-)
Stronnicowanie to naprawdę bardzo duża zmiana na plus.



Post zmieniony (17-09-07 15:23)

 
17-09-07 15:31  Odp: [Forum ankieta] Ludzie! Czy brakuje Wam czegoś na forum? ;-)
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

U mnie w Firefoxie występuje to samo co u QNia i Myh. Często mam oznaczenia nowych nieprzeczytanych postów w wątkach a takowych w rzeczywistości brak.

--


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024