FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-09-07 15:39  ORP Błyskawica z MM
Ijon 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Witam!
Jakiś rok temu braciszek (13 lat) kupił sobie model ORP Błyskawica (07-08-1997), i od razu zabrał sie do roboty.
A oto efekty:




Z tego co wiem, model ten jest bardzo dobrze spasowany, i w ogóle bardzo mi się podoba, więc po prostu żal mi się robi...
Chciałbym go zrobić, i w związku z tym pojawia sie moja prośba, pytanie. Czy posiada ktoś skany tego modelu? Zależy mi tylko na skanach wręg, i poszycia (myślę że pokład uda mi sie uratować). Jeśli ktokolwiek posiada takie skany, to bardzo proszę o pomoc. Mój obecny mail to
kryspin2@gmail.com

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

--

 
11-09-07 17:53  Re: ORP Błyskawica z MM
Hook6   

 

Przeniosłem z Okętów bo tamten dział dotyczy obiektów rzeczywistych a nie modeli.
Model dość łatwo można dostać na Allegro. Będzie to również tańsze niż drukowanie skanów (przecież masz małe szanse ze wyjdą za pierwszym razem). Myśle, że tylko utrudniasz sobie życie...

--

 
11-09-07 19:00  Re: ORP Błyskawica z MM
Petlakow 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Ja Posiadam taki sam model tyle, że po IIWŚ. Zawsze można przerobić na wojenną. Jak chcesz to mój gg 9857746

--
Nie ma modeli nie sklejalnych, są tylko ludzie nie umiejący ich zrobić.
Nie ma też źle opracowanych modeli, tylko projektańci są nieudolni.

Warsztat:
Zamienił się z warsztatu modelarskiego na Mistrzowski Wilekiej Floty.












 
11-09-07 21:05  Re: ORP Błyskawica z MM
Rak71 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W wydawnictwie można go kupić poprzez zamówienie pocztwoe w cenie bodaj 5 zł. Na pewno taniej niż skan

--
Małe jest piękne!!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024