FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
29-08-07 20:34  [Galeria] BWP Puma (Projekt własny)
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Po dwóch miesiącach pracy ukończyłem budowę Pumy. Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc i zainteresowanie relacją z budowy. Zapraszam do oglądania zdjęć.











--
Pozdrawiam.
-----------------

 
29-08-07 20:36  Re: [Galeria] BWP Puma (Projekt własny)
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

Wyszło super :) udostępnisz może ten model??:)

 
29-08-07 20:41  Re: [Galeria] BWP Puma (Projekt własny)
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

No właśnie, kiedy możemy spodziewać się Twojego projektu w formie cyfrowej albo papierowej?

--

 
29-08-07 21:43  Re: [Galeria] BWP Puma (Projekt własny)
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Więc tak. Najpierw muszę kilka dni odpocząć. Następnie kilka dni zajmie uzupełnienie arkuszy z częściami oraz rysunków montażowych, póżniej trzeba by napisać instrukcję sklejania modelu i wszystko to przekonwertować na PDF. Mam w planie otwarcie strony WWW o tematyce modelarstwa kartonowego gdzie będzie można nabyć ten i mam nadzieję następne modele.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
30-08-07 08:22  Re: [Galeria] BWP Puma (Projekt własny)
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Piękna robota Roman. Gratuluję. Nie jestem wprawdzie pewien tych kolorów kamuflażu (zwłaszcza tej jasnej zieleni), ale w niczym nie umniejsza to wykonanej przez Ciebie pracy przy tym projekcie.

 
30-08-07 11:32  Re: [Galeria] BWP Puma (Projekt własny)
Sokół 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

masz jakies plany tej Pumy

 
30-08-07 11:44  Re: [Galeria] BWP Puma (Projekt własny)
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Nie wiem o jakie plany Ci chodzi. Model projektowałem wg planów z Modelarza 2-5 2007. Natomiast efekt mojego projektowania czyli części i rysunki montażowe będą gotowe za kilka dni.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
08-09-07 19:22  Re: [Galeria] BWP Puma (Projekt własny)
stepien999 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Odświerzam temat. Czekam z niecierpliwąścią na efekt twojego projektowania. Zdradzisz nam kiedy model zostanie udostępniony ?

--
Strona kółka modelarskiego w Gimnazjum nr 2 w Śremie

 
09-09-07 09:52  Re: [Galeria] BWP Puma (Projekt własny)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Roman gratuluję pięknego wykonania tego modeliku, tym bardziej że zbudowałeś go od podstaw sam. Wielki szacun dla Ciebie, jak dla mnie projektowanie modelu od podstaw to jeszcze kosmos. Przyłączam się do prośby kolegi stepien999 o info na temat ukazania się gdzieś twojego modelu w 2d, pozdrawiam.

 
09-09-07 10:56  Re: [Galeria] BWP Puma (Projekt własny)
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości na razie komputer na którym mam Corela jest maksymalnie zajęty przez Studio Pinnacla (kolega Wisa wiedział by prawdopodobnie o co mi chodzi). Niedługo odezwę się z konkretami. Model będzie można nabyć (za niewielką opłatą potrzebną na realizację nastepnych projektów). Przewiduję również promocję ale o tym po skończeniu dokumentacji.

--

Post zmieniony (24-09-18 19:33)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024