FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
22-08-07 20:19  [Relacja]Bocian GPM
tomi 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Witam

Przed tygodnie za czołem budowę modelu firmy GPM, Bociana
Jest to prosty model, ale mi nie wyszedł za pięknie.


Model nie jest jeszcze skończony. Jak będzie cały wrzucę fotki na forum.
Pozdrawiam

--
:)

 
22-08-07 21:01  Re: [Relacja]Bocian GPM
ojciec cenzura 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 2


 - 2

e tam, za pięknie to faktycznie nie wygląda, ale czym się przejmować, każdy kiedyś zaczynał :-)

--

 
22-08-07 21:36  Re: [Relacja]Bocian GPM
juhasov 

 

Moim zdaniem troszeczke za dużo siły wkładasz w model.

 
22-08-07 21:51  Re: [Relacja]Bocian GPM
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Cześć tomi!
Najważniejsze, że skończyłeś model. Ja zaczynałem od plastików i też nie wyglądały one za pięknie. Po zatym ten Bociek niewiele gorzej wygląda niż prawdziwy aeroklubowy ;)
Wybrałeś też sobie wcale nie najłatwiejszy model. Szybowce to dość specyficzne konstrukcje. Duża rozpiętość skrzydeł i wąski kadłub wcale nie ułatwiają sklejania takiego modelu. Kolega, który go sklejał, narzekał na złe spasowanie części.
Kleisz też za gęstym butaprenem i nakładasz go dużo za dużo ;) Postaraj się w następnym modelu eksperymentować z innymi klejami (szczegóły TU )
Kolejny model zrób najlepiej z Małego Modelarza. Polecam Ci taki bombowiec lub mysliwiec. Oba te modele sklejałem dość dawno, ale pamiętam, że nie było z nimi żadnych problemów. Doskonale nadają się do nauki klejenia.
Czekamy teraz wszyscy na relację z kolejnego modelu. Będzie wtedy możliwość pomocy na bieżąco :-)
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
23-08-07 22:43  Re: [Relacja]Bocian GPM
AWOT   

Bocian na którym się szkoliłem wyglądał troszke inaczej ;-)

--

AWOT

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024