FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-07-07 17:32  [Galeria]O takie duże maleństwo... 7TP - 1/72
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

Witam!

To co zaraz pokaże zapewne wzbudzi uśmiech prawdziwych mikromodelarzy, ale dla mnie to jest naprawdę małe. Chociaż jak mu się teraz przyglądam to wcale na takie maleństwo nie wygląda. Mowa tu o 7tp który ściągnąłem ze strony Exclusive Models.
Wycinanka ma trochę za grube linie co poprawiłem w Corelu i bardzo uproszczone wózki jezdne które też poprawiłem, ale już ręcznie. Lekko go też uplastyczniłem. Jeszcze go pokolorowałem, malowania sobie nie wyobrażam...
Nie chciałem na razie ruszać Suchoja ale na takie upalne dni to maleństwo nadawało się idealnie.
Parę fot z budowy:



Teraz gotowego:


Ale ten Rudy wielki

Stanowi też fajne uzupełnienie do mojej kolekcji plastików 1/72

Będę też wrzucał tu galerie innych maleństw które zrobię następny chyba będzie t34 przeskalowany z mm-a

pozdro

--
Inne moje projekty: Batignolles-Châtillon Char 25T, STRV 103C, Trabaccolo
Przyjemność powinno się mierzyć stopniem realizacji zamierzeń, panie Liang


 
24-07-07 17:47  Re: [G]O takie duże maleństwo...1/72
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Bardzo fajnie Ci wyszedł!
Popraw ociupinkę gąskę pod przednim lewym wózkiem bo tak coś zawisł w powietrzu.
Tutaj to widać.
Reszta jak dla mnie bez zastrzeżeń.

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
07-08-07 18:39  Re: [Galeria]O takie duże maleństwo... 7TP - 1/72
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć Karol :-)
Prośba: nie wrzucaj do jednego wątku z galerią paru modeli.

BRDM wydzieliłem i przeniosłem tutaj:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=129094&t=129094
Zaznaczyłem w tematach nazwy modeli.

:-)

--

 
07-08-07 20:23  Re: [Galeria]O takie duże maleństwo... 7TP - 1/72
Dorsz Odyniec 

 

Nie jestem ekspertem, ale dla mnie te maleństwa Twojego autorstwa wyglądają w tej skali lepiej niż wiele modeli w "małomodelarzowej" skali...

--
Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024