FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
16-07-07 22:48  Re: [Galera] Czołg Lekki RENAULT R17
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Dzięki Gienek za te ciekawe wspominki z dawnych lat, o cenzurze również. ;-))
Ja czekam na jakiś Twój nowy model, dawno nie było.

Rylec dawaj swoją Renówkę do Projektu 50 lat MM, będzie tam się nieźle prezentowała.

--


 
16-07-07 23:58  Re: [Galera] Czołg Lekki RENAULT R17
Rylec 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 5

Dzięki wielkie Panowie za wpisy (yyy, jestem nieco oszołomiony)

Modelik impregnowałem lakierem akrylowym (?) do boazerii i takich tam rzeczy, już gdzieś pisałem że popełniłem błąd w tej kwestii, mimo że wydaje się on dość rzadki to jeszcze trzeba go rozwodnić (!) by porządnie wsiąkł w arkusze, wtedy powinno być ok.

(W relacji "SOŁDEK" Glutationa wszystko na ten temat jest bardzo dobrze opisane)

Inna sprawa że chciałbym też przetestować impregnację na wikola, wtedy będę miał pewność która metoda jest lepsza.

Raduss - 50 lat MM to ostatnio jeden z moich ulubieńszych działów na konradusie więc wspieram go sercem, duszą i fotkami ;)

Pozdrawiam

--

coś się kończy, coś się zaczyna

Post zmieniony (17-07-07 00:26)

 
17-07-07 00:37  Re: [Galera] Czołg Lekki RENAULT R17
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

A jednak akryle z Renesansu ;) Ogólnie akryle artystyczne mają tę dobrą cechę , że ( w przeciwieństwie do olejnych ) praktycznie nie pozostawiają faktury . I są matowe :)
Rylec , bardzo dobra metoda !

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
17-07-07 07:34  Re: [Galera] Czołg Lekki RENAULT R17
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

WOW!!! Ale Ci modelik wyszedł. Może nie jest to jakaś superdetalizacja, ale to konsekwencja szczegółowości zabytkowej wycinanki. Ale już malowanie..... Zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Żeby tak malować, trzeba mieć coś z artysty.
Już sobie wyobrażam, jak może wyglądać Twój model, jeśli weźmiesz się za coś nowszego.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
17-07-07 11:50  Re: [Galera] Czołg Lekki RENAULT R17
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Rylec jak ta Renóweczka w twoim wykonaniu to modelarskie "raczkowanie" to ja normalnie rzucam ten sport. Coś pięknego, a malowanie to po prostu szczyt piekności, gratuluję wykonania, po prostu nie mogę się napatrzyć na ten model, pozdro.

 
17-07-07 13:01  Re: [Galera] Czołg Lekki RENAULT R17
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Rylec to mnie zamurowało. Pal licho merytoryczną zgodność z oryginałem. Model jest cudowny. Strasznie żałuje, że nie było relacji chociaż by z jego malowania. Gdybym nauczył się choć trochę tak malować to chyba posklejał bym wszystkie moje Małe Modelarze.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024