FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
25-06-07 19:54  Re: [relacja] Fokker E.II GPM 11.2006
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
Dziękuje Panie Pawle za pomoc i tak po krótkiej przerwie przeglądając, szukając wyglądu k-ma stworzyłem cos takiego skromnego;-)
Pozdrawiam...



--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
26-06-07 19:31  Re: [relacja] Fokker E.II GPM 11.2006
Monwolph 

 

Przepraszam ale Dziadek masz Ty pozwolenie na broń maszynową?! Wymiatasz Kolego straszliwie! Jeszcze takich karabinków to ja nie widziałem! Mój największy szacunek dla Twojego modelu! Pozdrawiam!



Post zmieniony (26-06-07 19:33)

 
29-06-07 19:12  Re: [relacja] Fokker E.II GPM 11.2006
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
Kolejnym etapem, który wykonałem był montaż podwozia oto kilka zdjęć...
Pozdrawiam...


--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
29-06-07 22:08  Re: [relacja] Fokker E.II GPM 11.2006
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam....
Zapomniałem o kołach ;-] oto i one :-) co wy na to, mogą być?...
Pozdrawiam...


--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
29-06-07 22:43  Re: [relacja] Fokker E.II GPM 11.2006
Monwolph 

 

Chyba nie jestem godny oglądać... Wspaniałe koła! Jeszcze raz powtórzę : wielki, naprawdę wielki szczunek Dziadek dla Ciebie , Twojej pracy i modelu! Jeszcze raz wielki szcunek! Pozdrawiam!

 
29-06-07 23:45  Re: [relacja] Fokker E.II GPM 11.2006
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Obłędne, cóż więcej dodawać :)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
30-06-07 01:31  Re: [relacja] Fokker E.II GPM 11.2006
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Dziadek, węszę tu jakiś podstęp.
Koła są na pewno Twojej produkcji?

--
serwusik

 
30-06-07 13:26  Re: [relacja] Fokker E.II GPM 11.2006
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Już Ci kiedyś pisałem że, koła które wykonujesz, są po prostu genialne. Wklej może jeszcze link do opisu wykonania, żeby nowi mogli też poczytać jak takie coś wykonać. Może się powtórzę, ale ŚWIETNA ROBOTA! :)))
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
01-07-07 11:51  Re: [relacja] Fokker E.II GPM 11.2006
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Niesamowicie Ci te kółeczka wychodzą!!! Szacunek dla Twojej pracy:) Aż mnie nachodzi spróbować takie kółka zrobić, chociaż druciaków nie buduję.

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
02-07-07 12:34  Re: [relacja] Fokker E.II GPM 11.2006
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
Dziękuję wszystkim za miłe słowa;-), co do opisu wykonania kół to przy następnej relacji postaram się opisać krok po kroku ;-]
Mam jednak pytanie do osób, które kleiły ten model a mianowicie czy czasem nie miały problemów przy przyklejaniu poszycia skrzydeł do szkieletu, bo występują u mnie małe problemy...
Pozdrawiam...

--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024