FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 
16-02-08 11:36  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

No i zdążyłem przed upływem miesiąca. Tak więc w wigilię miesięcznicy prezentuję kolejny, zroszony potem oraz innymi płynami wydalanymi z mojego boskiego ciała, element układanki, który od biedy można chyba nazwać lawetą.




--
serwusik

 
17-02-08 12:01  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Lelum nie będę się rozpisywał, REWELACJA.

 
15-03-08 16:49  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Mam dziwne wrażenie, że armata jest znacznie trudniejsza od ciągnika. Strasznie dużo nerwów mnie kosztowała. Jeszcze trochę i zacząłbym z niej strzelać.





Trzy ostatnie zdjęcia powinny być ocenzurowane i powinni je oglądać jedynie towarzysze do 40-ego roku życia, gdyż ci nadgryzieni zębem czasu mogą popaść w kompleksy, depresję, a nawet targnąć się na swój pożałowania godny żywot, próbując włożyć głowę do tubki z butaprenem.

--
serwusik

 
15-03-08 21:45  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
kari   

Lelum Polelum, nie musisz z nie strzelać :-) ... sama wystrzeli :-) bo na pewno wiesz, że raz do roku nawet kij od miotły sam strzela :-)
Robi wrażenie, tylko jakaś czyściutka i pachnąca farbą :-) tak jak ciągnik.
Czy będziesz całość waloryzował ?
Pozdrawiam.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
19-03-08 16:16  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Nie będę robił waloryzacji, bo ... nie potrafię, a nie chcę schrzanić tego przy czym grzebię już od roku. Myślałem, żeby coś przybrudzić. Ba! Nawet poczyniłem pewne próby, ale efekt był raczej mizerny. Ćwiczę jednak cały czas i może kiedyś ... jak dojrzeję.

--
serwusik

 
19-03-08 16:16  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Nie będę robił waloryzacji, bo ... nie potrafię, a nie chcę schrzanić tego przy czym grzebię już od roku. Myślałem, żeby coś przybrudzić. Ba! Nawet poczyniłem pewne próby, ale efekt był raczej mizerny. Ćwiczę jednak cały czas i może kiedyś ... jak dojrzeję.

Paluszek mi zadrżał - stąd ten drugi wpis. Proszę administratora o skasowanie.
Dzięki.
--

serwusik

Post zmieniony (19-03-08 16:19)

 
11-04-08 16:53  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Najwyższy czas okryć bezwstydnie sterczącego flaka jakąś gustowną bielizną. W związku z tym przygotowałem hardcorowe metalowe majtki nabijane ćwiekami. Sprowokowany przez Kari'ego upstrzyłem je trochę srebrną i rdzawo-brązową farbą. I tu zgrzyt! Majtki z brązowymi plamami to, bardzo delikatnie pisząc, nieświeże majtki. Przez 15 minut nerwowo rwałem sobie włosy z nosa, ale w końcu doszedłem do wniosku, że flak jest facetem i jako taki bielizny zmieniać nie musi. Też jestem facetem, więc coś o tym wiem.




Gdyby ktoś chciał sprawić podobną bieliznę swojej najdroższej, polecam katalog odzieżowy f-my Krauss-Maffei z 1943 roku.

--
serwusik

 
17-04-08 08:25  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Za namową mojego psychiatry postanowiłem nie znęcać się dłużej nad Wami i zakończyć relację. Zwłaszcza, że różnie to może być, bo właśnie odebrałem dostawę amunicji z Trypolisu i jadę na lotnisko poćwiczyć strzelanie. Jak jutro usłyszycie w telewizji, że spadła jakaś CASA, to nie wierzcie, że był to błąd pilota...



Galerię zrobię w osobnym wątku jak tylko znajdę trochę czasu.
A na koniec kultowe zdjęcie porównawcze z pieniądzem.



serwusik

Post zmieniony (17-04-08 14:05)

 
23-04-08 11:24  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Miałem tu już nie grzebać, ale zrobiłem jeszcze jedną rzecz, która jest stosunkowo ważna. Mając na względzie ostrzeżenia Mariusza Kity dotyczące rozjeżdżania się ramy, wyprodukowałem podstawkę, a właściwie podpórkę zapobiegającą wykrzywianiu się obudów łożyskowań półosi kół nośnych. Tym, którzy robią lub robić będą ,,siódemeczkę",
proponuję zrobić coś w tym guście. Gdy model stoi na półce podpórka jest właściwie niewidoczna, a na konkursie można się bez niej obejść.



Mam już zdjęcia - idę zaparzyć kawę i biorę się za galerię.

--
serwusik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024