FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
25-10-07 09:06  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Wyciskasz z tej wycinanki siódme poty. Jestem pełen podziwu.
Myślę że mimo tego iż 7/1 jest równie uboga to potrafił byś z niej zrobić cudo.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
25-10-07 09:49  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Lelum nie pozostaje nic innego jak tylko powtórzyć za kolegami, rewelacja. Modelik prezentuje się super, w dalszym ciągu powala mnie twoja czystość i precyzja sklejania. Ciekawy jestem bardzo wyglądu tego działka znajdującego się na plecach tego SdKfz. Życzę powodzonka w dalszej budowie i czekam z niecierpliwością na finał, pozdrawiam.

 
26-10-07 04:14  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Dziękuję, dziękuję ... Miło, że ktoś docenił te moje wieczory spędzone na wąchaniu butaprenu w samotności ...

Trzy ostatnie wpisy będę musiał pokazać mojemu dzielnicowemu. Niech bestia wie, że jestem osobnikiem rokującym pewne nadzieje i może kiedyś wpadnie do mnie tylko na herbatę.

--
serwusik

 
03-11-07 20:50  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Jeszcze przed rozpoczęciem budowy, gdy przeglądałem zawartość wycinanki, wiedziałem, że będzie problem z błotnikami. Ale dopero teraz doszedłem do wniosku, że to ponad moje siły. Cóż. Pozostało mi tylko wcisnąć Wam troszkę kitu.



Było to moje pierwsze w życiu pociskanie kitu, chociaż błotnik, który pokazałem robiłem jako drugi. Pierwszy wyszedł trochę gorzej. I tu mam wielkie pretensje do konstruktora (oczywizda do niemieckiego konstruktora). Bo gdyby ten ciągnik miał trzy błotniki, to ten trzeci wyszedłby mi już pewnie całkiem, całkiem. Ale czego się po Niemcach spodzewać. Obie wojny światowe przegrali. Fujary jedne. Nawet drogi bez dziur mają. Szkoda gadać.



Jak myślicie, czy z takimi błotnikami mam szansę wystapić w standardzie w przyszłorocznej Porąbce?

--
serwusik

 
03-11-07 21:26  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Błotniki rewelacja, sam się zastanawiam czy takie coś jest dopuszczalne w standardzie. Nigdy nie startowałem to nie wiem.

 
11-11-07 05:13  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Rozumiem, że milczenie fachowców od klasy standard i otwartej oznacza, że na konkursie problemów mieć nie powinienem.

A teraz kilka świątecznych drobiazgów. Między innymi płyta pancerna zabezpieczająca chłodnicę, reflektory, korba i łopata do grzebania ciał zabitych wrogów. Tak nawiasem, to jestem autorem teorii, która głosi, że Niemcy przegrali wojnę, bo mieli za mało łopat.





I na koniec coś z działu błędów i wypaczeń. Czy to faktycznie błąd - nie wiem i nic bym sobie za to obciąć nie dał, ale wydaje mi się, że lustra reflektorów nie powinny być żółte czy złote, lecz srebrne. Natomiast żółte mają być żarówki. Czy nie?



--
serwusik

 
11-11-07 10:39  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Yes,yes,yes - to wyrwało mi sie po zobaczeniu błotników! ;-)
Też bym tak chciał...
Gratuluję modelu!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
11-11-07 12:03  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Pomalowałeś błotniki, więc to już nie jest klasa standard, przynajmniej dla kartonowych ortodoksów. Mi się podoba, a na konkursach wszystko zależy od podejścia sędziów.
Pozdrawiam :)

--

 
12-11-07 08:12  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Mariusz, nic straconego. Przecież "Karaś" też ma błotniki.

--
serwusik

 
12-11-07 10:23  Odp: [relacja] SdKfz 7/2 - AH
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

No, właśnie...;-(

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024