FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
13-06-04 00:40  Re: [foto-relacja] Admirał Graff Spee (GPM)
Adi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Rafik- jak z spasowaniem poszycia dna i burt?? Wystepują jakieś niedokładności ???
Pytam bo mam zamiar w niedługim czasie zabrać sie za ten model.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kleja cosik cały czos...a raczyj sie ucza kleic...
Pozdro...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 
13-06-04 01:16  Re: [foto-relacja] Admirał Graff Spee (GPM)
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rafik napisał:
>Więc reningi instalije pomiedzy oklejką a pokładam - dobrze się trzymają i wystarczy tylko lekko kapnąć superglutem aby się dobrze trzymały..<
...
...
...
...ma prośbe... czy mógłbyś przyjacielu zrobić zbliżone zdjęcie relingu i miejsca łączenia?
...bym był bardzo rad...
...pozdrawiam...

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
13-06-04 01:19  Re: [foto-relacja] Admirał Graff Spee (GPM)
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...haha...czyli to samo co chciał Dyzio....;)))))
...oj... dokładnie nie czytałem;))))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
14-06-04 11:25  Re: [foto-relacja] Admirał Graff Spee (GPM)
Rafik 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 4
 

niestety panowie aparat który mam do dyspozycji nie jest w stanie zrobic zdjęcia z bliska i są ogólnie nieczytelne takie zbliźone detale ale jak jakimś sposobem uda mi sie wykonać taką fotke - to napewno ja zamieszczę :)

RAFIK

 
12-09-05 17:44  Re: [foto-relacja] Admirał Graff Spee (GPM)
Yamamoto   

Tez kleje ten okręt ale fotek nie pokaże bo troche mi wstyd ale duzo wyniosłem z relacji ostatni model który robiłem przed nastoletnia przerwą była Aurora z MM hahaha.
Pozdrawiam

 
17-04-07 17:27  Re: [foto-relacja] Admirał Graff Spee (GPM)
Selevar 

 

Cholera jasna... kleje ten sam model. Jest to mój drugi model w karierze (pierwszy ORP Burza wyszedł całkiem całkiem ale złamał się w pół z winy siostry). Niestety ja utknąłem na poszyci bo nie mam odpowiedniego kleju i zrobiłem całą wieże dowodzenia bez części 58, 64 i 59. Już widzę że ci nie dorównam. Poszycie które udało mi się zrobić jest całkowicie zmasakrowane tak jakby ze dwadzieścia okrętów podwodnych zaatakowało mój statek. Po wginane, nie spasowane. Do tego użyłem różnych tektur do szkieletu i spaczyłem zupełnie okręt. Na razie swoją wieżyczkę i nadbudówkę umieściłem na "podłodze" statku i chyba źle zrobiłem. Jedyne co w nim na razie jest udane to właśnie nadbudówka bo zrezygnowałem z tektury i użyłem balsy ze zniszczonego samolotu. Więc pracuj dalej a ja będe ci na priva wiadomości z pytaniami słał. Powodzenia!

Pozdrowienia Selevar

 
25-05-07 22:57  Re: [foto-relacja] Admirał Graff Spee (GPM)
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Fajny model,fajne kolory przypomina mojego Scharnhorsta..

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024