FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
23-05-07 16:19  [Pytanie] o USS Indianapolis
Maciej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czy ktoś kleił model "Indianapolis" z Modelika (nowe opracowanie)?

--
Maciej

 
23-05-07 16:28  Re: pytanie o USS Indianapolis
Arovist 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Własnie przybieram się do niego po Richelieu, czekam tylko aż dostanę laserowo wycinane wręgi. Na pierwszy rzut oka model zapowiada się interesująco, podobnie jak jakość opracowania. Podoba mi się rozwiązanie kwestii poszycia. Ale sklejonego to jeszcze nie widziałem. A jak wyjdzie w praniu - zobaczymy.

 
24-05-07 10:29  Re: pytanie o USS Indianapolis
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Koledzy sklejali. Wyszło nader ciekawie nadbudówki nie pasowały w pola na pokładzie, maszt trzeba było pociąć na kawałki i w ogóle.... Po obejrzeniu strciłem ochotę na zakup i budowę.

--
MiSza

 
24-05-07 16:21  Re: pytanie o USS Indianapolis
Maciej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No to fatalnie, bo bliźniak "Portland" z Fly Modelu też nie jest najlepiej opracowany... Mógłbyś więcej napisać o tych błędach?

--

Maciej

Post zmieniony (24-05-07 17:25)

 
25-05-07 12:45  Re: pytanie o USS Indianapolis
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Powiem kolegom którzy pracowali nad nim, to napiszą więcej

--
MiSza

 
08-07-08 09:19  Odp: [Pytanie] o USS Indianapolis
kedzior25 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Czy ma ktoś jakieś nowe uwagi na ten temat. Zastanawiam się nad zakupieniem tego modelu ale zaniepokoiła mnie ta wzmianka o błędach.

--
Pozdrawiam, Przemo.
"Gneisenau" 1:300 z GPM,
W stoczni "Leberecht Maass" 1:200 z GPM

 
08-07-08 10:46  Odp: [Pytanie] o USS Indianapolis
gdyniamojemiasto 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 


Indianapolis.....

- poszycie kadluba jest w miarę ok, ale reszta to tragedia a raczej tragikomedia, widzę że ktoś mial ten sam problem co ja z nadbudówkami, - czyli najnormalniej w świecie nie pasują do pokladu.
- artyleria w miarę ok.

a dalej to skończyl w śmieciach ten model...

Pozdrawiam jacek

--
jacek

 
08-07-08 16:59  Odp: [Pytanie] o USS Indianapolis
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

To dobrze, że wybiłem sobie z głowy pomysł kupienia tego pięknego okrętu. Nurtuje mnie tylko pytanie- dlaczego w dzisiejszych czasach wydaje się jeszcze takie babole? Błędy, które panowie tutaj przytaczacie to praktycznie te sam błędy które posiadał Indianapolis z Model Cardu. Na stronie wydawcy napisane jest że to praktycznie całkiem nowe opracowanie, więc dlaczego błędy te same pozstałe? ( o naiwności, przecież to nie przypadek)

--

 
08-07-08 17:14  Odp: [Pytanie] o USS Indianapolis
kari   

... za to model leciwego :-) USS Indianapolis z Wyd. JSC mimo, że w 1/400, całkiem nieźle się skleja i prezentuje :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
08-07-08 19:21  Odp: [Pytanie] o USS Indianapolis
gdyniamojemiasto 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Nie chcę wyjść na krytykanta, ale nie widziałem jeszcze sklejonego ani Indianapolisa, ani Oaklanda czyli modeli, które zostały wydane w niedługim po sobie czasie. Choć przyznam się szczerze, że jako posiadacz obu tych jednostek byłem pierwotnie zadowolony z wykonania - zwłaszcza Oaklanda - w środku wygląda wyśmienicie, jest wszytsko co powinno być, ale jak się skleja nie wiem, oby nie tak jak Indianapolis, to po napoczęciu tego pierwszego zmieniłem zdanie....


ps. tak zgadzam się z Panczo, że nowo wydane modele powinny być opracowywane od początku, jednak w przypadku Indianapolisa najwyraźniej tak nie było. a szkoda bo okręt wspaniały..

--
jacek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024