FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-04-07 17:44  [Pytanie] Holownik CENTAUR II
Wojtass 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Witam.

Dzisiaj w ręce wpadła mi wycinanka jakiegoś miesięcznika "Nasze MORZE" nr.10 z października 2006. Zawartością jest holownik CENTAUR II w skali 1:100.

I tutaj mam pytanie czy ktos się z nim już spotkał? Model został opracowany przez wydawnictwo JSC ale na ich stronie tego modeliku nie ma. Na wakacje chciał bym sobie go skleić więc byłbym wdzięczny za wszelkie informacje o nim. Z góry dziękuję.

--
Pozdrawiam
----
HMS VICTORY 1:200 MM

 
30-04-07 11:38  Re: [Pytanie] Holownik CENTAUR II
bagli   

Jakie konkretnie informacje byłyby potrzebne?

 
30-04-07 12:56  Re: [Pytanie] Holownik CENTAUR II
Wojtass 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Czy jest trudny i czy wymaga dużego nakładu pracy. A przede wszystkim- czy jest sklejalny :)
No i czy ktoś go sklejał.

--
Pozdrawiam
----
HMS VICTORY 1:200 MM

 
30-04-07 13:21  Re: [Pytanie] Holownik CENTAUR II
bagli   

Model jest całkiem nieskomplikowany. A czy sklejalny? Znajomy go kleił i nie narzekał. Jest trochę zabawy z masztem i relingami, ale za to efekt jest całkiem niezły.

Generalnie polecam, mi się podoba.

 
11-05-07 11:10  Re: [Pytanie] Holownik CENTAUR II
Wojtass 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ten model ma ponad 300 części!! No niepozorny to on jest. Sklejam go od dwóch dni i jestem na etapie obojników dziobowych. (nr. części 29-31) a gdzie tam koniec hohoho. Co prawda widać już, że to ma być holownik ale bez tej kabiny to taki jak szalupa. Skleja się go dbrze ale mogło by być lepiej :D

--
Pozdrawiam
----
HMS VICTORY 1:200 MM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024