FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-05-07 15:11  [Relacja/projekt własny] model resoraka czyli micro model ciężarówki
scyzoryk 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

wczoraj zacząłem budować model od podstaw ciężarówki :-) skala to ok 1:150 kilka fotek :




Pozdr.



Post zmieniony (09-05-07 20:29)

 
09-05-07 19:19  Re: [relacja][projekt własny] model resoraka czyli micro model ciężarówki
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Scyzoryku-Fanie Jogobelli, czy Twoje dzieło jest z kartonu?
Mam jeszcze parę pytań, ale one dotyczą ortografii, wyboru/kadrowania zdjęć i wstawiania miniaturek więc zadam je później oraz wtedy jeśli odpowiesz twierdząco na moje pierwsze pytanie ;-)

--

 
09-05-07 20:09  Re: [relacja][projekt własny] model resoraka czyli micro model ciężarówki
scyzoryk 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

1.Oczywiście to jest karton ;-)
2.Obiecuje że przed napisaniem będę sprawdzał poprawność ortograficzna
3 będę wstawiał miniaturki lub jeszcze pomiejsze bardziej


Pozdr.

 
09-05-07 20:37  Re: [relacja][projekt własny] model resoraka czyli micro model ciężarówki
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

scyzoryk napisał:

> 1.Oczywiście to jest karton ;-)
> 2.Obiecuje że przed napisaniem będę sprawdzał poprawność
> ortograficzna
> 3 będę wstawiał miniaturki lub jeszcze pomiejsze bardziej

Scyzoryku, dziekuję za współpracę.
To dobrze, że to karton ;-)
Może nie miałbym wątpliwości, gdybyś napisał w pierwszym poście pare słów o tym CO i JAK robisz oraz gdybyś zrobił większe zbliżenia (+kadrowanie). Po Twojej szybkiej reakcji i dobrej woli wnioskuję, że w następnych postach będzie już tylko lepiej :-)

--

 
15-05-07 14:36  Re: [relacja][projekt własny] model resoraka czyli micro model ciężarówki
scyzoryk 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Praca nad modelem narazie stanął w miejscu :-/ z powodu braku czasu (nauka) dziś model posiada drugi bok i przód, czyli kabina prawie gotowa, zostało jeszcze wnętrze i zderzak. kabina będzie pomalowana na czerwono. Jeszcze nie wiem jakiego typu będzie tył ale pewnie coś wymyśle :-). Model wycinam nożykiem Olfy Ak 3.



Pozdr.

--

 
15-05-07 15:46  Re: [relacja][projekt własny] model resoraka czyli micro model ciężarówki
Szeryf 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Napisz jeszcze cóż to za marka. Czy jest to może jakiś Bedford, Seddon Atkinson, lub Foden? Wygląda mi na coś angielskiego.

 
15-05-07 20:15  Re: [relacja][projekt własny] model resoraka czyli micro model ciężarówki
scyzoryk 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie wiem co to za marka :-( na resoraku jesdynie pisze TRACK

Pozdr.

 
15-05-07 20:43  Re: [relacja][projekt własny] model resoraka czyli micro model ciężarówki
Iskra 

 

Scyzoryk, mam propozycję: może zamieść fotkę resoraka, na którym się wzorujesz? Podejrzewam, że JacekPlacek jako ekspert od ciężarówek pozna, co to za typ...

Pozdrawiam
Paweł vel Iskra

--
Polska młodzież skleja polskie modele!

 
15-05-07 21:04  Re: [relacja][projekt własny] model resoraka czyli micro model ciężarówki
Szeryf 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Iskra, fotki są w 1. poście, ale w sumie, Scyzoryk, jakbyś zapodał jeszcze fotkę przodu tego resoraczka, bo mnie ciekawość zżera...
...a z tym ekspertem to przesada (choć owszem -moje ego zostalo połechtane), ale maniak na pewno:)

 
15-05-07 21:15  Re: [relacja][projekt własny] model resoraka czyli micro model ciężarówki
Iskra 

 

O ja stary, ślepy...;-) Faktycznie - jakoś szybko przewinąłem post "bo to już czytałem, co jest nowego?" i zapomniałem, że Scyzoryk już fotki resoraczka wstawił...

Pozdrawiam
Paweł vel Iskra

--
Polska młodzież skleja polskie modele!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024