FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
16-05-07 16:58  Re: [Zapowiedź] WAK 5/2007 - Samochód Pancerny Mgebrov-Renault - 1:25
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Też bardzo się cieszę z kolejnego nietuzinkowego modelu pancerki i gratuluję pomysłu!!
Na pewno znajdzie on u mnie eksponowane miejsce w gablocie obok Putiłow-Garforda i Austin-Putiłowa.

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
11-06-07 21:38  Re: [Zapowiedź] WAK 5/2007 - Samochód Pancerny Mgebrov-Renault - 1:25
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Mam pytanie, bo moja wiedza o pojazdach jest równa zeru .
Górne "dekle" wież w wersji dwuwieżowej są w połowie białe ? Tam trzeba jeszcze coś nakleić ? Jakieś włazy ? Chodzi mi o część o nr 78*.

--


Teoretyk ostatnio...

Post zmieniony (11-06-07 21:57)

 
12-06-07 00:01  Re: [Zapowiedź] WAK 5/2007 - Samochód Pancerny Mgebrov-Renault - 1:25
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Miałem już ten modelik w rękach, waloryzacja wygląda bardzo naturalnie. Ze sklejalnością nie powinno być problemów o czym świadczy nazwisko autora:)

Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
12-06-07 08:30  Re: [Zapowiedź] WAK 5/2007 - Samochód Pancerny Mgebrov-Renault - 1:25
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Sebastianie - białe dekle trzeba przykryć zapasem koloru, niestety.

"Pokrak" jest jak na razie najbardziej pechowym modelem (w druku), niestety Corel X3 nie za bardzo chce współpracować z Illustratorem CS2, a jak do tego damy Corela 11 w drukarni to robią się takie babole. Na szczęście przez ten miesiąc doszliśmy w czym tkwi problem i w następnych modelach nie powinno (no, mam nadzieje) dochodzić do takich wpadek.

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
12-06-07 15:06  Re: [Zapowiedź] WAK 5/2007 - Samochód Pancerny Mgebrov-Renault - 1:25
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

A to nie problem, zapasu jest dosyć, myślałem że to włazy jak w wieżach monitorów rzecznych :-)

Pechowy / nie pechowy wygląda ciekawie , waloryzacja , jak już wspomniał Kat wygląda bardzo naturalnie. Chociaż nie lubuję się w pojazdach ten mi się nadzwyczaj podoba.

--

Teoretyk ostatnio...

 
12-06-07 19:12  Re: [Zapowiedź] WAK 5/2007 - Samochód Pancerny Mgebrov-Renault - 1:25
Waldemar   

Model naprawdę ciekawy.Jednak w moich wycinankach nie widać nitów.A szkoda ,bo pojazd na okładce wygląda wyśmienicie.Ale skoro wydawca pisze ,że coś tam nie zagrało w druku to znaczy ,że tak ma być.

--

 
12-06-07 19:53  Re: [Zapowiedź] WAK 5/2007 - Samochód Pancerny Mgebrov-Renault - 1:25
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

;-)))

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
13-06-07 15:50  Re: [Zapowiedź] WAK 5/2007 - Samochód Pancerny Mgebrov-Renault - 1:25
lehcyfer 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Jeżeli ktoś chce model tego brzydala sobie skleić z wydruku, to jest dostępny za darmo na ........................................................link usunięty





Propagownie piractwa na forum jest zabronione! Jesli jeszcze tego nie wiesz to przeczytaj ponownie regulamin. Wydawca tego modelu i jego autor są forumowiczami. Rozumiem, że mówisz im wprost - okradam was i polecam to każdemu?

Hook6




Wejść w modele i wybrać z kilku podobnych brzydali :)

 
13-06-07 20:09  Re: [Zapowiedź] WAK 5/2007 - Samochód Pancerny Mgebrov-Renault - 1:25
OzzY 

 

:|



Post zmieniony (13-06-07 21:09)

 
13-06-07 20:11  Re: [Zapowiedź] WAK 5/2007 - Samochód Pancerny Mgebrov-Renault - 1:25
Hook6   

 

Ja sam takich rzeczy nie robię - to decyzja ogółu modów.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024