FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-05-07 13:07  [pytanie] Yamato - elementy fototrawione - gdzie kupić
Salmo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Witam!
Czy do Yamato 1:200 A.H 2004, istnieje zestaw elementów fototrawionych?
Na niemieckim forum w relacji widziałem takowy z masą elementów min: dzwig, relingi i mase innych drobiazgów, podaje link do stronki:

http://www.kartonbau.de/wbb2/thread.php?threadid=11646&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=5


Szukałem czegoś takiego po internetowych sklepach ale nie znalazłem jeśli ktoś zna temat prosze o odpowiedz gdzie można coś takiego nabyć i w jakiej cenie, z góry dziękuję.

 
07-05-07 13:09  Re:
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zarejestrowałeś się dziś pod dwoma nickami i innymi adresami mailowymi, co wydaje mi się dość dziwne, nie mówiąc o tym, że zakładanie dwóch kont jest sprzeczne z regulaminem forum, który zaakceptowałeś podczas rejestracji. Nie odesłałeś również jeszcze potwierdzenia rejestracji. O potwierdzenie oraz wyjaśnienia dotyczące założenia dwóch kont proszę na priv admin@konradus.com. Czekam na nie do wieczora, a na razie blokuję ten wątek.

--

 
07-05-07 14:06  Re: [pytanie] Yamato - elementy fototrawione - gdzie kupić
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Salmo, dziękuję za wyjaśnienia i witam na Forum :-)

Zajrzyj na początek TUTAJ - może znajdziesz tam jakieś informacje?

Powodzenia!

--

 
07-05-07 14:23  Re: [pytanie] Yamato - elementy fototrawione - gdzie kupić
Salmo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Dzięki znalazłem na stronce goldmm.com ową rzecz.
Coprawda toszke droga i dostępna chyba tylko w stanach, chyba obejdę się bez tego. Może ktoś z kolegów miał z tym do czynienia jeśli tak to prosze o małą recenzje z tego produktu.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024