FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
04-07-07 16:56  Re: [Relacja] - Moj pierwszy "Hal" :) - czyli Bf-110G-2 (Military Model 2004 05-06)
Fokstrot 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Witam,

Rafael, też buduję ten model i jestem kilka kroków dalej. Pozwolę sobie na jednego tipa: te skrzyneczki, które przykleja się do podłogi, a w których są otwory na szkielet kabiny - nie przyklejaj ich zanim nie skleisz burt wraz z wyposażeniem. Mi w dwóch miejscach nie zgrały się wregi z wycięciami mimo, że poszycie złożyło się bez zarzutu. Być może mój błąd, ale Ty możesz jeszcze go uniknąć. Zawsze łatwiej jest wyretuszować kawałeczek podłogi niż docinać przyklejone już części.

To tyle. A modelik jest bardzo wdzięczny, i na pewno będziesz miał sporo radochy.

pozdrawiam i kibicuję dalej!

 
08-01-08 15:29  Odp: [Relacja] - Moj pierwszy "Hal" :) - czyli Bf-110G-2 (Military Model 2004 05
superman2   

4 miesiące i ani słychu a ni widu chyba model wylądował w kominku

--

 
08-01-08 16:13  Odp: [Relacja] - Moj pierwszy "Hal" :) - czyli Bf-110G-2 (Military Model 2004 05-06)
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

a co to, jakiś nowy obowiązek prowadzenia relacji?? :/

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
08-01-08 20:26  Odp: [Relacja] - Moj pierwszy
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Kominka nie mam, za to egzamin przedmiotowy dzisiaj zdalem i za miesiac mam obrone doktoratu. Mysle, ze to powinno wyjasnic chwilowy zastoj w moich relacjach...

--

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

Post zmieniony (08-01-08 20:35)

 
08-01-08 20:32  Odp: [Relacja] - Moj pierwszy "Hal" :) - czyli Bf-110G-2 (Military Model 2004 05
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

...a ja powaliłem specjalizację... ale nic to, otrząsam się i biorę na warsztat halowską jedenastkę :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
23-07-08 23:54  Odp: [Relacja] - Moj pierwszy "Hal" :) - czyli Bf-110G-2 (Military Model 2004 05-06)
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

...i wracam z niebytu, a raczej w nieco bardziej ustabilizowanych w moim zyciu czasach, chociaz nie do konca... Pewnie mysleliscie, ze Hal mnie pokonal :)

Czesci do dzialek mialem juz wyciete dawno temu. W koncu zmusilem sie, zeby poskladac toto w calosc i umiescic na wlasciwym miejscu...



Skoro jest uzbrojenie, to i jest amunicja...



Mam nadzieje, ze szybko bedzie ciag dalszy :) Mam mase projektow do nadrobienia i kilka nowosci, chociaz z innej beczki...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
24-07-08 09:21  Odp: [Relacja] - Moj pierwszy "Hal" :) - czyli Bf-110G-2 (Military Model 2004 05-06)
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnno nareszcie...! ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
26-07-08 13:56  Odp: [Relacja] - Moj pierwszy "Hal" :) - czyli Bf-110G-2 (Military Model 2004 05-06)
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Witam,

Jako że 110tka od Hala leży w strefie moich kartonowych marzeń cieszy mnie ogromnie wznowienie relacji :-) Mam nadzieję że różne "sprawy" będa się odtąd układać i uda Ci się wygospodarować więcej czasu na modele ;-) Szczególnie tak wyjątkowe jak ten.

Pozdrawiam!!

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 
26-07-08 19:36  Odp: [Relacja] - Moj pierwszy "Hal" :) - czyli Bf-110G-2 (Military Model 2004 05
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Rafael - z tego co widzę , to model będzie sklejony perfekcyjnie !!
Chociaż nie jestem "lotnikiem" , to będę z zainteresowaniem śledził Twoją relację

--
___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
06-03-09 23:54  Odp: [Relacja] - Moj pierwszy
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Male uaktualnienie :)

Prawa burta z wyposazeniem...


--

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

Post zmieniony (06-03-09 23:55)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024