FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
02-05-07 19:56  Wiosenny Konkurs Wydawnictwa WAK
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Wiosna, za oknem słoneczko grzeje, szyja się na ulicach wykręca w każdą stronę, ale modele trzeba sklejać ;-)

Zasady podobne do Jesiennego Konkursu Wydawnictwa WAK:

Od dziś do 23. czerwca 2007 czekamy w tym wątku na zdjęcia sklejonych modeli z naszego wydawnictwa (tylko modele WAK i WAK Extra sklejone z oryginalnej wycinanki, ale mogą być także modele waloryzowane). Każdy uczestnik ma możliwość wystawienia dowolnej ilość modeli i zdjęć (te w granicach rozsądku oczywiście). W konkursie nie mogą brać udziału modele zgłaszane w poprzednich edycjach Sezonowych Konkursach Wydawnictwa WAK. Dla sędziego, czyli szefowej, liczy się dobrze wykonany model, ale jeśli zdjęcie nie będzie pozwalało na jego ocenę (nieostre, źle wykadrowane, ...), może to zadecydować o miejscu zajętym przez dany model. O 24.00 23.06.2007 zamkniemy konkurs i wybierzemy 7 najlepszych modeli. Termin taki, ponieważ może ktoś "przywlecze" modele na Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i byłaby możliwość wręczenia nagród na nich. Autorzy zostaną nagrodzeni "talonami" na modele z naszego wydawnictwa o nominałach:

1. miejsce 70 zł
2. miejsce 60 zł
3. miejsce 50 zł.
4. miejsce 30 zł.
5. miejsce 30 zł.
6. miejsce 30 zł.
7. miejsce 30 zł.

Pozdrawiamy i zyczymy miłej zabawy.

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
06-06-07 15:16  Re: Wiosenny Konkurs Wydawnictwa WAK
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Podbijam bo zostały 2 tygodnie.
Co do nagród, to pierwsza nagroda dobrze się koreluje z ceną WAK Extra 1/2007 - pełna zapowiedź w łykend razem z WAK 6/2007.

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
06-06-07 22:51  Re: Wiosenny Konkurs Wydawnictwa WAK
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

To w takim razie dam tu zdjęcia Salmsona 2A2, chociaż idealny nie jest to kryteria do konkursu myślę spełnia. Chciałem przyjechać z nim do Wrocławia, bardziej pooglądać co inni mają, ale na dziś perspektywa ta się oddala.






To niech teraz ktoś coś jeszcze tu wrzuci, bo zgarnę główną nagrodę,

Reszta zdjęć w relacji http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=124201&t=124201

Pozdrowienia!

--

 
08-06-07 14:19  Re: Wiosenny Konkurs Wydawnictwa WAK
kilek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Skoro jest narazie tylko 1 model to i ja spróbuję w tym konkursie. Nie mam nic do stracenia a tylko do zyskania.

 
08-06-07 19:43  Re: Wiosenny Konkurs Wydawnictwa WAK
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

Ja także spróbuje:)



Nom.. to wszystko:)

 
09-06-07 21:55  Re: Wiosenny Konkurs Wydawnictwa WAK
Abis   

Witam.
Dorzucam do stawki mojego Ła-7:)


Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

--

 
12-06-07 11:49  Re: Wiosenny Konkurs Wydawnictwa WAK
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Wstawiam zdjęcia samochodu wz.28 zbudowanego przez mojego klubowego kolegę, który nie ma dostępu do internetu, lecz chciałby wziąć udział w konkursie :)




--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
12-06-07 16:55  Re: Wiosenny Konkurs Wydawnictwa WAK
kprzemek   

Nieśmiało zapytuję, co z obiecaną zapowiedzią kolejnego WAK-a?

 
21-06-07 22:25  Re: Wiosenny Konkurs Wydawnictwa WAK
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Wow, mogę w końcu wziąć udział w jakimś konkursie :)) Jak do tej pory terminy nigdy nie były dla mnie realne, ale tym razem udało mi się wstrzelić i w niecałe 3 miesiące zrobiłem model samolotu !!!

A więc oficjalnie zgłaszam do konkursu mojego Ła-7 :)))





--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
22-06-07 20:44  Re: Wiosenny Konkurs Wydawnictwa WAK
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Spytam organizatorów, czy mogę wpaść z modelem do Wrocławia na jutro tylko, obdzwoniłem schroniska i tańsze hotele i zarezerwowane wszystko, więc pewnie będę musiał jutro też wyjechać wieczorem.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024