FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-04-07 18:33  [zapowiedź] Fanatyk Kartonu 15
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Szanowni Czytelnicy!

Piętnasty numer Fanatyka Kartonu trafił na Wasze monitory. Niestety z żalem muszę Was zawiadomić, że naczelnego - czyli mnie dopadła wstydliwa "choroba" zwana ... spóźnialstwem. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko wyświechtany argument o permanentnym braku czasu. Bardzo Was za to przepraszam i jeśli na początku każdego miesiąca brakuje Wam Fanatyka to bez skrupułów ślijcie maile ponaglające.

Ten numer Fanatyka Kartonu jest wyjątkowo króciutki. W ten oto straszny i okrutny sposób chciałem nadrobić stracony czas. Dzięki temu zabiegowi "zaoszczędzone" artykuły posłużą do stworzenia numeru kwietniowego, który będzie dużo bardziej "mięsisty".

W tym wydaniu Fanatyka Kartonu zamieszczone są aż trzy nowe dodatki do kartonowych modeli. Chciałem również zachęcić do klejenia naszych wycinanek i tworzenia np. mini scenek rodzajowych np. w postaci hellcatów atakujących japońską łódź latającą. Pewnie w następnym numerze naczelny "szarpnie" się i ufunduje jakąś fajną nagrodę, a przede wszystkim oficjalnie ogłosi konkurs, także na razie szykujcie wydruki, nożyczki i długopisy!

Teraz powrócę do prośby powtarzanej w każdej zapowiedzi!
Powiem tak forumowicze, modelarki i modelarze porzućcie wstyd!
Nie bójcie się napisać kilku zdań o nowo zakupionym modelu dorzućcie do tego jakiś skanik czy zdjęcie i artykuł gotowy!
Nie bójcie się przedstawić swoje modelarskie doświadczenia, wrażenia z konkursu czy tym podobne. Nie martwcie się swoim stylem, ortografią i gramatyką, to nie jest czasopismo lingwistyczne! Fanatyka Kartonu "dorobił" się świetnej, sprawnej ekipy korektorskiej (której trudy często niweczę swoim bałaganiarstwem), która wygładzi i sprawdzi każdy tekst, który następnie trafi do waszej autoryzacji. Tak więc do piór i klawiatur!

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej lektury.
Krzysztof Kokoć

--
Fanatyk Kartonu

 
25-04-07 18:54  Re: [zapowiedź] Fanatyk Kartonu 15
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Dzięki za kolejny numer. To fakt jest króciutki , ciekawy artykuł o mega Łosiu. Zauważyłem małe błędy: powinno być Anatra Anasal (nie Ansol) i przy czeskim modelu z Ki-61 brakuje i. Ale to drobnica.

--


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024