FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-04-07 16:25  [relacja] HMS Glowworm GPM 7/2005
Kociokwist 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam!
Moja relacja jest taka troche nie na miejscu, bo zaczynam ją prawie od środka budowy. Poniżżej wklejam kilka zdjęć tego co zrobiłem ostatnio, a tutaj http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=10305 jest relacja od początku. Pomyślałem ze relacja na konradusie może mi dużo pomóc. Jeszcze raz przepraszam że zaczełem troche późno.
Autor modelu to Grzegorz Nowak, model po sklejeniu ma 50cm. długości i jest średnio trudny w budowie. A teraz zapraszam do oglądania zdjęć z ostatnich dni:




P.S chciałem jeszcze przypomnieć ze jestem jeszcze modelarzem młodszego pokolenia (14 to mój wiek), tak zeby komentarze były łagodniejsze :D,a tak naprawdę zebyscie mnie nie wzieli za starszego

Pozdrawiam
Jędrek



Zmieniłem układ zdjęć w poście, żeby łatwiej było czytać całość, i przerobiłem link do kartonworku na aktywny. Przyjrzyj się, jak to jest zrobione (wystarczy, że klikniesz "Edycja mojego postu") - prościutka sprawa, a może się przydać na przyszłość.
Pozdrawiam
Sturmovik
--

oby mi się chciało tak jak mi się nie chce

Post zmieniony (19-04-07 16:28)

 
19-04-07 17:00  Re: [relacja] HMS Glowworm GPM 7/2005
Wojtass 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Widzę, że nie tylko tobie niebieskie forum nie przypadło do gustu. Jakieś napuszone towarzystwo tam mają ;)

Jesteś młody. Nie żebym ja był stary bo mam tylko 19 skończone ale walczę z każdym modelikiem tak samo. Czasem mam chwile zwątpienia i długie przestoje pomimo, że coś nie wychodzi po moich myślach. 10 nieudanych ale może wkońcu ten 11 będzie taki jaki sobie wyobrażam. Masz jeszcze dużo czasu aby się nauczyć kleić tak jak Polscy weterani.

Będę tu zaglądał bo lubię oglądać relacje z budowy okrętów. Mam nadzieję, że się nie poddasz.



Jest taka nie pisana zasada Wojtass (więc mogłeś jej nie przeczytać i nie zrobić z niej użytku). Otóż nie piszemy opinii o innych forach - o ile nie są pozytywne. Masz coś do nich - napisz to tam, i pozwól się im do Twoich opinii ustosunkować. Nie rób tego tutaj, bo to nie jest chlubą ani dla tego forum, ani dla Ciebie. Pozdrawiam
Hook6
Sturmovik - przepraszam za wytrącanie się, ale nie mogłem pozwolić żeby ktoś pomyślał, że lubimy takie opinie.


--
Pozdrawiam
----
HMS VICTORY 1:200 MM

 
05-05-07 19:27  Re: [relacja] HMS Glowworm GPM 7/2005
Kociokwist 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witajcie!
W ostatnim tygodniu byłem na wakacjach w Świnoujściu i nie miałem czasu na sklejanie. Dzisiaj od rana się zabrałem i stworzyłem pierwszy komin i coś. Przed wakacjami jeszcze nie pokazywałem zrobiłem dalmierz i reszte wyposażenia nadbudówki dowodzenia. Jeszcze dzisiaj będe sklejał, chyba bedzie to pomost dal ckm'ów vickersa. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Pozdrawiam
Jędrek

--
oby mi się chciało tak jak mi się nie chce

 
15-06-07 22:31  Re: [relacja] HMS Glowworm GPM 7/2005
Kociokwist 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witojcie!
Wszystkich ajmocniej przepraszam ze tak dużą przerwę, ale zrozumcie, zbliżał sie koniec roku a ja chciałem mieć takie coś podłużne na świadectwie :grin: . Zeby nie być monotonnym nie napisze że "podłubałem" :shock: tylko "pogrzebałem :mrgreen: . NO więc tak zbliżają sie wakacje więc i ja będe kontynuował dalej relację. Zrobiłem drugi komin i pomost dla CKM'ów vickersa. Mam nadzieję ze zadnej przerwy nie będzie, np z tergo względu że napaliłem się na relację uzytkownika o nicku kilek15 :mrgreen: i pomyslałem że ja też tak kiedys będe sklejał. Tyle tytułem wstepu. Time for photos:
[/URL[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f05e3c4f7ec675f5]
Dzisiaj skorzystałem z fotosika bo imageshack padł. Jedno pytanie, jedzie ktoś do Krzesin na pokazy F-16?

--
oby mi się chciało tak jak mi się nie chce

 
15-06-07 22:58  Re: [relacja] HMS Glowworm GPM 7/2005
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

szkoda ze ten drugi komin nie jest rownolegly w nachyleniu do pierwszego tak jak powinno byc.Ogolnie powodzenia.

--
Royal Navy first !!!

 
16-06-07 16:57  Re: [relacja] HMS Glowworm GPM 7/2005
Kociokwist 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

ten komin jest równoległy, tylko to złudzenie. Źle ująłem fotke. Potem wstawie fotke potwierdzającą.
Pozdrawiam
Jedrek

--
oby mi się chciało tak jak mi się nie chce

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024