FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
17-04-07 17:31  [Relacja/Galeria] P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Toni 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do oglądania mojej pierwszej relacji na tym forum. Z racji tego że jest to mój debiut, parę słów o mnie. Mam na imię Antoni, mieszkam w Chybiu (jest to mała miejscowość położona na Podbeskidziu). Bakcylem modelarstwa zaraziłem się już w szkole podstawowej, a że jest to choroba nieuleczalna trwa z mniejszymi lub większymi przerwami do dnia dzisiejszego.
Tyle tytułem wstępu więc czas przejść do konkretów. Jako że jest to mój debiutancki występ na obiekt moich zmagań wybrałem samolot także debiutujący na tym forum(chodzi mi o wydawnictwo a nie model) jeżeli się mylę to mnie poprawcie.
Samolot jest wszystkim dobrze znany więc nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał na jego temat, dodam tylko że został wydany przez wydawnictwo ze Stegny a opracował go duet:
M. Grygiel i M. Dworzecki.
Rozczaruję tutaj zapewne zwolenników wszelkiego rodzaju waloryzacji, gdyż model zamierzam wykonać bez żadnych upiększeń z tego tylko co oferuje mi wycinanka.
Jest ona zresztą szczegółowo opracowana( tu ukłon w stronę autorów) więc o efekt końcowy jestem spokojny, byle tylko starczyło umiejętności.
No to jedziemy z tym koksem:)

Tradycyjnie na początku przedstawię bohatera tej relacji:


Po trzydniowych zmaganiach udało mi się sklecić coś takiego. Tak na marginesie gdzie te czasy gdy w trzy dni sklejało się cały samolot( he he).:


Jak na razie sklejanie tego to sama przyjemność więc idąc za ciosem okleiłem to poszyciem i wygląda to tak:


Wybaczcie że relacja nie będzie bardziej szczegółowa ale aparat pożyczam od kolegi i mogę zaprezentować tylko poszczególne jej etapy. Myślę że na dzisiaj wystarczy, czekam na Wasze opinie. Proszę Was tylko przy ocenie mojej pracy weźcie pod uwagę moje słabe serce, lichy wzrok i trzęsące się paluchy:)
Relację tę dedykuję Enzo który mnie do tego namówił, umotywował i zawsze służył pomocą gdy takiej potrzebowałem. Dziękuje Ci Enzo.
Ciąg dalszy mam nadzieję nastąpi, więc do zobaczenia w następnym wejściu.

Pozdrawiam Toni

Na macie:
P-38H Lightning
Na półce:
P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Jak 3 (Orlik)



Post zmieniony (03-04-09 10:48)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Relacja/Galeria] P-47D-25 Thunderbolt (AH)  nowe
Toni 6757 17-04-07 17:31
 Re: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)  nowe
Selevar 399 17-04-07 17:35
 Re: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)  nowe
stachooo 262 17-04-07 17:54
 Re: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)  nowe
zetpt 240 17-04-07 18:02
 Re: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)  nowe
QN 226 17-04-07 21:06
 Re: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)  nowe
Toni 221 17-04-07 21:51
 Re: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)  nowe
Przemek W. 235 17-04-07 23:36
 Re: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)  nowe
Toni 227 26-04-07 16:06
 Re: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)  nowe
Toni 252 05-05-07 21:44
 Re: (Relacja) P-47D-25 Thunderbolt (AH)  nowe
Marzen 220 05-05-07 23:12

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024