FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
18-04-07 12:39  Re: Popatrzcie sobie...1:100
Paweł M. 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Widziałem, widziałem i mogę powiedzieć, że jest na co popatrzeć. Jarod, latem będę w okolicy i chętnie Cię odwiedzę. Pozdrawiam, Paweł.
P.S. Polska i Ukraina organizatorami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 r !!!

 
18-04-07 15:39  Re: Popatrzcie sobie...1:100
LeAr 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Oooo, jak miło się dowiedzieć, że jest tu modelarz z Ostródy i to jaki.....

W końcu jakaś bratnia dusza ;)

Pozdrawiam sredecznie.

 
18-04-07 18:26  Re: Popatrzcie sobie...1:100
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

jhradca - miszczunio :-) ze mnie taki sobie ale dzięki za owacje mile połechtało próżność , oczywiście jak będziesz w okolicy to nie ma problemu aby się spotkać i pogadać o klejeniu i nie tylko .Zanim przyjedziesz prosze tylko o kontakt na priv, abym poukładał sobie co i jak.Twojego Wichra śledzę cały czas i jestem pod wrażeniem, czystość i odwzorowanie godne pochwały .

Jeżeli chodzi o śruby to nic trudnego ,na drucik 0,3 nawijamy drucik 0,05 spiralnie.Cały pic polega na tym aby te zwoje nawinąć z jednakowym skokiem tak fachowo nazywa sie przerwa pomiędzy szczytami gwintu itd. Jak już mamy nawinięty gwint to malujemy całość farbką ale tak cienką warstwą aby po potrójnym malowaniu gwint był widoczny. Jak farbka już porządnie wyschnie to obcinamy gwint na potrzebną długość. Ot cała tajemnica i pic.

Paweł M. - oczywiście wpadaj kiedy chcesz ,z miłą chęcią znowu ugoszczę cię na moim kwadracie .Tym bardziej że musimy opić twój sukces - gratuluje swojego wydawnictwa.

Le Ar - ano chłopie jest nas na mazurach trochu tylko nie możemy sie zgrać do kupy i poznać a szkoda ,fajnie by było założyć jakąś anarchię albo inne fundamentalistyczne ugrupowanie paramodelarskie itp itd. :-)
pzrd.

 
18-04-07 19:20  Re: Popatrzcie sobie...1:100
Vercyn 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam !!!
Mieszkam o rzut przysłowiowym kamieniem od Ostródy - w Iławie .
I bardzo chętnie , jeśli to jeszcze możliwe dołączam do listy chcących obejrzeć to w realu ... : )))

"Wiedza bez działania jest pusta ,
ale też działanie bez wiedzy jest ślepe"
Jensen 1994

Post zmieniony (19-04-07 16:06)

 
18-04-07 19:42  Re: Popatrzcie sobie...1:100
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Vercyn - ale ten świat maleńki, wiedziałem że gdzieś na zachód o mej dziury istnieje cywilizacja "patrz są w Iławie modele" takie przecieki dostałem ze sklepu modelarskiego w Olsztynie .
Oczywiście nie ma problemu z oglądaniem ,musimy sie tylko zmówić kiedy i jak. Obawiam sie tylko że naoglądaliście sie tutaj kilku fotek a ja tak naprawdę nie mam za wiele do pokazania, poza kilkoma zaczętymi projektami i jakimiś elementami do modelu który zacząłem czyli Agassiza. Ale jak masz chęć spotkać się to nie ma problemu, przyjeżdżaj i posiedzimy powspominamy czasy kiedy zawartość budzia w budziu była lepsza.Poza tym w czerwcu są chyba jakieś zawody w Iławie na których będzie sędziował MacGregor to tam też sie możemy spotkać bo ja tam napewno będę przynajmiej na jeden dzień , tak w ogóle mam rodzinkę w Iławie.Jakby co kontaktuj sie na priva co do spotkania nie ma problemu.

 
19-04-07 14:06  Re: Popatrzcie sobie...1:100
asdek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ostróda to małe miasto, szkoda że modelarze nie mają swojego kata. Pamietam czasy gdy działało tu chyba 5 modelarni

 
19-04-07 14:10  Re: Popatrzcie sobie...1:100
asdek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

klawiatura szwankuje miało być KĄTA.

 
19-04-07 16:17  Re: Popatrzcie sobie...1:100
Vercyn 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Co ... zawody modelarskie , w Iławie , kiedy ? .... toooo ... ja..... nie zdążę z moim małym stateczkiem . " ... kruca bomba , mało czasu " ;-)
Co do oglądania to Masz rację , ale chodzi też o wymianę poglądów na neutranym gruncie ... może ulica Chmielna 1.

Ps: Asdek - trafne określenie z tym Katem Modelarskim .
( fajną muzę kiedyś grał - KAT !!! )

"Wiedza bez działania jest pusta ,
ale też działanie bez wiedzy jest ślepe"
Jensen 1994

Post zmieniony (19-04-07 16:31)

 
19-04-07 18:31  Re: Popatrzcie sobie...1:100
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Jeszcze tutaj jest kilka fotek tego cudeńka http://www.hutnikverlag.de/master.htm
Po tych zdjęciach to dopiero widać kunszt.

--
Tygrys i Halny

 
19-04-07 23:19  Re: Popatrzcie sobie...1:100
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

A niech mnie! Ten nawiewnik, komin i świetliki....... aż mi gały wypchały szkła w okularach !
Jarod! Ja myślę, że wszyscy by chcieli zobaczyć nie tyle wykonane modele (czy jego części) co proces ich wykonywania, choć obawiam się, że takie warsztaty mogłyby tylko pogłębić frustrację oglądających, bo talentu nie da się podpatrzeć.

Gratuluję ! A teraz idę se łyknąć coaxilu na depresję ;-)

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024