FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 11Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
22-01-08 09:01  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 5
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Czyżby nadchodził wielki finał Twojej wręcz doskonałej pracy?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
22-01-08 09:20  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Ceva doskonałość to, to nie jest, ale dzięki za takie słowa doceniam to.

Starałem się jak mogłem żeby stworzyć z tego modelu coś fajnego niektóre rzeczy się udały a niektóre zupełnie nie jedno jest pewne model był dla mnie nauką, jakiej jeszcze do tej pory nie miałem. W kolejnym projekcie wykorzystam wszystkie spostrzeżenia i nie będę już tak narzekał, bo jeszcze ktoś pomyśli, że ze mną coś nie tak. Już nigdy nie zrobię modelu, który nie będzie odpowiednio zagruntowany przed klejeniem a potem polakierowany.

Masz rację finał się zbliża zostały do wklejenia fotele, owiewka, radar, końcówka do tankowania, stożek i jakieś super drobnostki i będzie można powiedzieć koniec …. po dwóch latach! Właśnie minęły dwa lata papier się postarzał i tego nie mogę właśnie ścierpieć!!!

Pozdro ;-)

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
22-01-08 10:11  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
ukasso 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dobrze, że wszystko się udało. Jeśli chodzi o części 21, to chyba nikt się nie zorientował, że były dorabiane ;) Model wygląda coraz lepiej. Jeszcze tylko kilka szczegółów. Oczywiście znając Ciebie, trochę potrwa doprowadzenie budowy do końca. Ale to oznacza, że do każdej, nawet najdrobniejszej części, przykładasz dużą uwagę. Efekt widać na fotkach i w komentarzach innych osób na forum. Dociągnij ten model do końca na takim poziomie jak teraz, a nie będziesz miał konkurencji jeśli chodzi o budowę współczesnych samolotów.

--
MIG-29

 
24-01-08 09:37  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Łukasz faktycznie część 21 wygląda jak oryginał a to Twoja zasługa :)za co ogromne dzięki… wiesz ja to tylko przykleiłem :).

Dziś ponownie skromnie wkleiłem sondę tankowania, radar i zrobiłem przymiarkę stożka (Jezu jak mi się to nie podoba następny model będzie miał zamknięty stożek). Pozostało wkleić jakieś 7 drobnych części i poprawić retusz tu i ówdzie, planowany koniec weekend :)!





Pozdro ;-)

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
24-01-08 10:45  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

No coż...
Piotrze!
Podbiłeś poprzeczkę znacznie ku górze!
Gratulacje ; już nie moge się doczekać,kiedy bedę mógł model obejrzeć na żywo!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
24-01-08 11:52  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Piotrek jesteś wymiataczem;-) gratuluję Ci wspaniałego modelu!!!

--

 
24-01-08 13:10  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
kari   

Za każdym razem jak kolega BERP wstawia jakieś foty z budowy "czternastki" to jakoś serce zaczyna szybciej bić, a i oczy się radują. :-)
Rzeczywiście sonda i rurka robią wrażenie.
Tylko pozazdrościć :-)
Pozdrawiam.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
24-01-08 13:32  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Zaglądałem już parę razy do tej sagi, ale pierwszy raz napiszę, że jestem pełen podziwu dla Twoich umiejętności, model robi świetne wrażenie. Faktycznie lepiej by wyglądał z zamkniętym stożkiem, ale wtedy nie widać by było radaru.

Pozdrowienia!

--

 
28-01-08 09:40  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Nie wiem jak to napisać jak to wyrazić, ale chciałem Wam na maxa podziękować za tak pozytywne opinie o modelu. Wiem, że robiłem to już wiele razy, ale zrobię po raz koleiny DZIĘKI :) gdyby nie Wy pewnie ta relacja nie dobiegłaby do końca ( było wiele przeciwności ).


Tak jak wspominałem planowałem w weekend zakończyć F-14 udało się w 99% zostały mi do doklejenia dwie anteny i drobny retusz. Chciałem troszkę uprzedzić fakty (przed końcową galerią, na którą pewnie będzie trzeba trochę poczekać) i ............

.........i nagrodzić za całokształt obecności w mej relacji,**** Kariego ****dla jasności nie znamy się prywatnie, więc nie ma tu układów :-) a decyzja została podjęta już dawno.

Nagroda skromna F-14 Tomcat z wydawnictwa Pana Halińskiego.
Kari proszę o kontakt na priv z danymi do wysyłki modelu.

Jutro postaram się, jeżeli jeszcze chcecie wrzucić parę fotek drobnostek, które powstały w weekend ( jeszcze Was trochę pomęczę tą relacją ;-) zanim pożegnam się ze wszystkimi ).

Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
28-01-08 16:55  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
kari   

Witaj BERP, po prostu mnie zatkało i nie wiem co powiedzieć (napisać).
Jestem bardzo wzruszony i nie będe ukrywał, że to bardzo miły gest z Twojej strony; zwłaszcza, że dla mnie niespodziewany i chyba spontaniczny :-).
Bardzo dziękuję za to wyróżnienie i pozdrawiam. :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ps . ... reszta zgodnie z Twoją wolą BERP.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 11Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024